Noctuidae (Nattfly)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Michael Fredriksen (19.04.2008)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Michael Fredriksen (17.04.2008)
Orthosia cerasi (Tverrlinjet seljefly) Michael Fredriksen (09.04.2008)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Michael Fredriksen (09.04.2008)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Michael Fredriksen (09.04.2008)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Michael Fredriksen (09.04.2008)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Michael Fredriksen (09.04.2008)
Orthosia incerta (Variabelt seljefly) Egil Frantzen (13.04.2008)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Egil Frantzen (12.04.2008)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Egil Frantzen (12.04.2008)
Xylocampa areola (Vivendelfly) John grønning (12.04.2008)
Cerastis rubricosa (Fiolett vårfly) Olav Krogsæter (10.04.2008)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Olav Krogsæter (10.04.2008)
Orthosia cerasi (Tverrlinjet seljefly) Frode Falkenberg (03.04.2008)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Lise Hansen (02.04.2008)
Orthosia incerta (Variabelt seljefly) Odd Hallaråker (02.04.2008)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Olav Krogsæter (07.04.2008)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Odd Hallaråker (06.04.2008)
Panolis flammea (Furufly) Egil Frantzen (02.04.2008)
Panolis flammea (Furufly) Egil Frantzen (02.04.2008)
Eupsilia transversa (Bølgefly) (03.04.2008)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Egil Frantzen (03.04.2008)
Orthosia cerasi (Tverrlinjet seljefly) Egil Frantzen (04.04.2008)
Orthosia cerasi (Tverrlinjet seljefly) Egil Frantzen (04.04.2008)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Michael Fredriksen (03.04.2008)
Cerastis rubricosa (Fiolett vårfly) Alf Tore Mjøs (02.04.2008)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Odd Hallaråker (03.04.2008)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Odd Hallaråker (03.04.2008)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) Olav Krogsæter (03.04.2008)
Orthosia cerasi (Tverrlinjet seljefly) Olav Krogsæter (03.04.2008)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Frode Falkenberg (18.08.2007)
Apamea furva (Mørkt engfly) Frode Falkenberg (18.08.2007)
Brachionycha nubeculosa (Vårlurvefly) John Grønning (14.03.2008)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Pål Mølnvik (13.03.2008)
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) John Grønning (10.03.2008)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Frode Falkenberg (05.08.2007)
Amphipoea sp. (Stengelfly) Frode Falkenberg (05.08.2007)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Frode Falkenberg (05.08.2007)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Pål Mølnvik (05.09.2007)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Michael Fredriksen (18.02.2008)
Panolis flammea (Furufly) Frode Falkenberg (25.03.2007)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Odd Hallaråker (18.02.2008)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Odd Hallaråker (18.02.2008)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) John Grønning (10.02.2007)
Eupsilia transversa (Bølgefly) John Grønning (10.02.2008)
Brachionycha nubeculosa (Vårlurvefly) Kjell Tore Vogsland (29.03.2007)
Agrotis puta (Dvergjordfly) Even Mjaaland (08.08.2007)
Sideridis rivularis (Fiolett nellikfly) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)