Noctuidae (Nattfly)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Svein Sellevold Bekkum (08.08.2023)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Turid og Jarle Bakken (06.08.2023)
Eugnorisma depuncta (Brunt kilefly) John Skartveit (05.08.2023)
Graphiphora augur (Krattfly) John Skartveit (05.08.2023)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Turid og Jarle Bakken (05.08.2023)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Turid og Jarle Bakken (04.08.2023)
Diarsia rubi (Bringebærteglfly) Turid og Jarle Bakken (31.07.2023)
Xestia alpicola (Grått fjellbakkefly) Peter Forseth (30.07.2023)
Autographa pulchrina (Fiolettbrunt metallfly) Peter Forseth (29.07.2023)
Graphiphora augur (Krattfly) Peter Forseth (29.07.2023)
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) Peter Forseth (29.07.2023)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Turid og Jarle Bakken (26.07.2023)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Turid og Jarle Bakken (26.07.2023)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) Peter Forseth (27.07.2023)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Peter Forseth (25.07.2023)
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Rusina ferruginea (Skyggefly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Amphipoea sp. (Stengelfly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Amphipoea sp. (Stengelfly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Amphipoea sp. (Stengelfly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Trachea atriplicis (Meldefly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Trachea atriplicis (Meldefly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Trachea atriplicis (Meldefly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Hoplodrina octogenaria (Lyst ringurtefly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Hoplodrina octogenaria (Lyst ringurtefly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Anarta trifolii (Kløverheifly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Anarta trifolii (Kløverheifly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Autographa gamma (Gammafly) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Autographa gamma (Gammafly) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Autographa gamma (Gammafly) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Rusina ferruginea (Skyggefly) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Xestia stigmatica (Fiolettbrunt bakkefly) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Mniotype adusta (Brunt lærfly) Svein Sellevold Bekkum (29.06.2023)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Autographa gamma (Gammafly) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Autographa gamma (Gammafly) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Pyrrhia umbra (Gullfagerfly) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Deltote pygarga (Hvitkantglansfly) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Deltote pygarga (Hvitkantglansfly) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Rusina ferruginea (Skyggefly) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Rusina ferruginea (Skyggefly) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Xestia triangulum (Triangelbakkefly) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Mythimna pallens (Halmgult gressfly) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Papestra biren (Blåbærfly) Svein Sellevold Bekkum (22.06.2023)