Tortricidae (Viklere)
Tortricidae indet. (Viklere) John Skartveit (20.08.2022)
Tortricidae indet. (Viklere) John Skartveit (20.08.2022)
Tortricidae indet. (Viklere) John Skartveit (20.08.2022)
Tortricidae indet. (Viklere) John Skartveit (15.08.2022)
Acleris laterana (Buskflatvikler) Øyvind Stickler (13.08.2022)
Notocelia incarnatana (Prydrosevikler) Øyvind Stickler (13.08.2022)
Notocelia incarnatana (Prydrosevikler) Øyvind Stickler (13.08.2022)
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) Øyvind Stickler (13.08.2022)
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) Øyvind Stickler (13.08.2022)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) John Skartveit (10.08.2022)
Apotomis capreana (Seljeløvvikler) John Skartveit (06.08.2022)
Acleris laterana (Buskflatvikler) John Skartveit (06.08.2022)
Phiaris micana (Sølvprydvikler) John Skartveit (05.08.2022)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Øyvind Stickler (04.08.2022)
Phiaris micana (Sølvprydvikler) John Skartveit (04.08.2022)
Agapeta hamana (Vinkelpraktvikler) Øyvind Stickler (21.07.2022)
Agapeta hamana (Vinkelpraktvikler) Øyvind Stickler (21.07.2022)
Agapeta hamana (Vinkelpraktvikler) Øyvind Stickler (21.07.2022)
Agapeta hamana (Vinkelpraktvikler) Øyvind Stickler (21.07.2022)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Øyvind Stickler (21.07.2022)
Celypha striana (Løvetannprydvikler) Øyvind Stickler (21.07.2022)
Celypha striana (Løvetannprydvikler) Øyvind Stickler (21.07.2022)
Archips rosana (Brun bjellevikler) Øyvind Stickler (21.07.2022)
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) Øyvind Stickler (21.07.2022)
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) Øyvind Stickler (21.07.2022)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Øyvind Stickler (21.07.2022)
Epiblema foenella (Burotstengelvikler) Øyvind Stickler (21.07.2022)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Øyvind Stickler (21.07.2022)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Øyvind Stickler (21.07.2022)
Eucosma cana (Tistelengvikler) John Skartveit (21.07.2022)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) John Skartveit (21.07.2022)
Eucosma cana (Tistelengvikler) John Skartveit (19.07.2022)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) John Skartveit (18.07.2022)
Grapholita funebrana (Plommefrøvikler) Leiv Tommas Haugen (20.06.2022)
Grapholita funebrana (Plommefrøvikler) Leiv Tommas Haugen (20.06.2022)
Grapholita funebrana (Plommefrøvikler) Leiv Tommas Haugen (20.06.2022)
Archips xylosteana (Spraglet bjellevikler) Øyvind Stickler (14.07.2022)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Øyvind Stickler (14.07.2022)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Øyvind Stickler (14.07.2022)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Øyvind Stickler (14.07.2022)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Øyvind Stickler (14.07.2022)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Øyvind Stickler (14.07.2022)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Øyvind Stickler (14.07.2022)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Øyvind Stickler (14.07.2022)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) John Skartveit (14.07.2022)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Øyvind Stickler (09.07.2022)
Aleimma loeflingiana (Gul eikevikler) Øyvind Stickler (09.07.2022)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) John Skartveit (25.06.2022)