Noctuinae
Naenia typica (Nettfly) Alf Tore Mjøs (29.06.2023)
Ochropleura plecta (Hvitkantfly) Alf Tore Mjøs (12.06.2023)
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) Nils Rogn (03.09.2023)
Agrotis ipsilon (Langvingejordfly) Leiv Tommas Haugen (23.09.2023)
Axylia putris (Dobbeltpunktfly) Nils Rogn (05.07.2023)
Diarsia mendica (Skogteglfly) John Stenersen (29.08.2023)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Turid og Jarle Bakken (27.08.2023)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) Peter Forseth (27.08.2023)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) John Stenersen (25.08.2023)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) John Stenersen (25.08.2023)
Noctua comes (Variabelt båndfly) John Stenersen (25.08.2023)
Noctua orbona (Plettbåndfly) John Stenersen (25.08.2023)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Stein Edward James Grønning (22.08.2023)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) John Stenersen (21.08.2023)
Euxoa obelisca (Obeliskjordfly) John Stenersen (21.08.2023)
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) John Stenersen (21.08.2023)
Agrotis vestigialis (Fagerjordfly) John Stenersen (15.08.2023)
Agrotis vestigialis (Fagerjordfly) John Stenersen (15.08.2023)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) John Stenersen (15.08.2023)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Turid og Jarle Bakken (13.08.2023)
Chersotis cuprea (Kobberfly) Turid og Jarle Bakken (13.08.2023)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Hans Brubak (11.08.2023)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Turid og Jarle Bakken (06.08.2023)
Graphiphora augur (Krattfly) John Skartveit (05.08.2023)
Eugnorisma depuncta (Brunt kilefly) John Skartveit (05.08.2023)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Turid og Jarle Bakken (05.08.2023)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Turid og Jarle Bakken (04.08.2023)
Diarsia rubi (Bringebærteglfly) Turid og Jarle Bakken (31.07.2023)
Xestia alpicola (Grått fjellbakkefly) Peter Forseth (30.07.2023)
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) Peter Forseth (29.07.2023)
Graphiphora augur (Krattfly) Peter Forseth (29.07.2023)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Turid og Jarle Bakken (26.07.2023)
Xestia stigmatica (Fiolettbrunt bakkefly) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Xestia triangulum (Triangelbakkefly) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Agrotis exclamationis (Åkerjordfly) John Stenersen (08.06.2023)
Standfussiana lucernea (Mørkt klippefly) John Stenersen (08.06.2023)
Naenia typica (Nettfly) Nils Rogn (14.08.2022)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Dag Øivind Ingierd (29.10.2022)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Nils Rogn (19.08.2022)
Actebia praecox (Grønt langvingefly) Nils Rogn (20.08.2022)
Anaplectoides prasina (Grønt skogfly) Nils Rogn (09.07.2022)
Euxoa recussa (Fiolettbrunt jordfly) Leiv Tommas Haugen (11.08.2022)
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) Nils Rogn (11.08.2022)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Øyvind Stickler (08.09.2022)
Agrotis exclamationis (Åkerjordfly) Nils Rogn (21.07.2022)