Ipimorphinae
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Nils Rogn (15.08.2023)
Hoplodrina blanda (Mørkt ringurtefly) Nils Rogn (05.07.2023)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Turid og Jarle Bakken (19.09.2023)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Turid og Jarle Bakken (09.09.2023)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Turid og Jarle Bakken (08.09.2023)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) John Stenersen (02.09.2023)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Robert Worm (21.08.2023)
Luperina testacea (Blekt stengelfly) John Stenersen (15.08.2023)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Peter Forseth (16.08.2023)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) Peter Forseth (27.07.2023)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Peter Forseth (25.07.2023)
Hoplodrina octogenaria (Lyst ringurtefly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Hoplodrina octogenaria (Lyst ringurtefly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Peter Forseth (19.04.2023)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Ole Terland (25.09.2022)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Turid og Jarle Bakken (04.09.2022)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Turid og Jarle Bakken (27.08.2022)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) Peter Forseth (08.08.2022)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Øyvind Stickler (04.08.2022)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) John Skartveit (21.07.2022)
Hoplodrina blanda (Mørkt ringurtefly) Øyvind Stickler (14.07.2022)
Hoplodrina octogenaria (Lyst ringurtefly) Øyvind Stickler (09.07.2022)
Hoplodrina octogenaria (Lyst ringurtefly) Øyvind Stickler (22.06.2022)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) John Stenersen (10.06.2022)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) John Stenersen (10.06.2022)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Sveinung Sigbjørnsen (18.04.2022)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Alf Tore Mjøs (18.12.2021)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) Alf Tore Mjøs (26.07.2021)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Øyvind Stickler (10.09.2010)
Griposia aprilina (Grønt eikefly) Øyvind Stickler (09.09.2021)
Griposia aprilina (Grønt eikefly) Øyvind Stickler (09.09.2021)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Turid og Jarle Bakken (06.09.2021)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Turid og Jarle Bakken (29.08.2021)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Turid og Jarle Bakken (28.08.2021)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Øyvind Stickler (11.08.2021)
Luperina testacea (Blekt stengelfly) John Stenersen (04.08.2021)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) Peter Forseth (29.07.2021)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) Øyvind Stickler (24.07.2021)
Hoplodrina octogenaria (Lyst ringurtefly) Øyvind Stickler (24.07.2021)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) Øyvind Stickler (24.07.2021)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Nils Rogn (15.09.2020)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Turid og Jarle Bakken (05.10.2020)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Ole Terland (02.10.2020)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Ole Terland (02.10.2020)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Turid og Jarle Bakken (02.10.2020)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Ole Terland (30.09.2020)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Ole Terland (01.10.2020)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Turid og Jarle Bakken (21.09.2020)