Ipimorphinae
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Frank Lyngvær (19.09.2020)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Frank Lyngvær (19.09.2020)
Luperina testacea (Blekt stengelfly) John Stenersen (10.08.2020)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) John Stenersen (15.06.2020)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) John Stenersen (13.06.2020)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) John Stenersen (13.06.2020)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) John Stenersen (13.06.2020)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) John Stenersen (13.06.2020)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Sveinung Sigbjørnsen (19.04.2020)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Frode Falkenberg (07.04.2020)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Nils Rogn (31.08.2019)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Nils Rogn (17.08.2019)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Dag Øivind Ingierd (28.09.2019)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Frank Lyngvær (26.09.2019)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Turid og Jarle Bakken (23.09.2019)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Frank Lyngvær (11.09.2019)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Frank Lyngvær (11.09.2019)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Frank Lyngvær (11.09.2019)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Frank Lyngvær (09.09.2019)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) Anders Lundberg (12.06.2019)
Enargia paleacea (Vinkelfly) John Stenersen (13.08.2019)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) John Stenersen (13.08.2019)
Enargia paleacea (Vinkelfly) Peter Forseth (06.08.2019)
Luperina testacea (Blekt stengelfly) John Stenersen (04.08.2019)
Hoplodrina octogenaria (Lyst ringurtefly) John Stenersen (04.08.2019)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) John Stenersen (19.06.2019)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) John Stenersen (18.06.2019)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) John Stenersen (11.06.2019)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) John Stenersen (11.06.2019)
Eupsilia transversa (Bølgefly) John Stenersen (20.04.2019)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Frode Falkenberg (09.04.2019)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Frode Falkenberg (08.04.2019)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Kjell Meiningen (28.02.2019)
Enargia paleacea (Vinkelfly) Tom Roger Østerås (16.08.2018)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Tom Roger Østerås (31.08.2018)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Tom Roger Østerås (30.08.2018)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Stein Rui (14.09.2018)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Anders Lundberg (04.09.2018)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Anders Lundberg (03.09.2018)
Staurophora celsia (Grønnbåndet rotfly) Ivar Stormo (01.09.2018)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Anders Lundberg (28.08.2018)
Luperina testacea (Blekt stengelfly) John Stenersen (21.08.2018)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Anders Lundberg (15.08.2018)
Luperina testacea (Blekt stengelfly) John Stenersen (13.08.2018)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Anders Lundberg (08.08.2018)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Anders Lundberg (08.08.2018)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Anders Lundberg (08.08.2018)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Anders Lundberg (07.08.2018)