Ipimorphinae
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) John Stenersen (07.08.2018)
Luperina testacea (Blekt stengelfly) John Stenersen (06.08.2018)
Luperina testacea (Blekt stengelfly) John Stenersen (06.08.2018)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Anders Lundberg (01.08.2018)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Anders Lundberg (01.08.2018)
Arenostola phragmitidis (Glansrørfly) Ivar Stormo (18.07.2018)
Apterogenum ypsillon (Stort løvfly) Ivar Stormo (11.07.2018)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Ivar Stormo (11.07.2018)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) John Stenersen (09.06.2018)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) John Stenersen (09.06.2018)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) Anders Lundberg (06.06.2018)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) Anders Lundberg (03.06.2018)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Alf Tore Mjøs (24.09.2017)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Stein Rui (23.09.2017)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Stein Rui (21.09.2017)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Ole Terland (20.09.2017)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Jorunn Valle (18.09.2017)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Svein Bekkum (18.09.2017)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Stein Rui (15.09.2017)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Stein Rui (11.09.2017)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Stein Rui (30.08.2017)
Staurophora celsia (Grønnbåndet rotfly) Ivar Stormo (27.08.2017)
Enargia paleacea (Vinkelfly) Stein Rui (20.08.2017)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Stein Rui (20.08.2017)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) Anders Lundberg (30.07.2017)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) Peter Forseth (20.07.2017)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) Anders Lundberg (15.06.2017)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Ivar Stormo (12.04.2017)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Even Mjaaland (14.03.2017)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Alf Tore Mjøs (19.09.2016)
Griposia aprilina (Grønt eikefly) Even Mjaaland (05.09.2016)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Stein Rui (24.09.2016)
Griposia aprilina (Grønt eikefly) John Grønning (20.09.2016)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Anders Lundberg (22.09.2016)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Anders Lundberg (19.09.2016)
Griposia aprilina (Grønt eikefly) Alf Tore Mjøs (15.09.2016)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Anders Lundberg (15.09.2016)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Anders Lundberg (15.09.2016)
Luperina testacea (Blekt stengelfly) Eli Gates (20.08.2016)
Hoplodrina octogenaria (Lyst ringurtefly) Eli Gates (21.07.2016)
Hoplodrina blanda (Mørkt ringurtefly) Eli Gates (21.07.2016)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Turid og Jarle Bakken (11.09.2016)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Anders Lundberg (07.09.2016)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Anders Lundberg (06.09.2016)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Anders Lundberg (06.09.2016)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Ole Terland (05.09.2016)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Anders Lundberg (29.08.2016)
Ammoconia caecimacula (Pudderfly) John Grønning (26.08.2016)