Olethreutinae
Cydia succedana (Tiriltungeglansvikler) Nils Rogn (11.06.2021)
Ancylis subarcuana (Viersigdvikler) Leiv Tommas Haugen (24.06.2021)
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) Alf Tore Mjøs (28.07.2021)
Rhopobota ustomaculana (Tyttebærhakevikler) Alf Tore Mjøs (28.07.2021)
Rhopobota ustomaculana (Tyttebærhakevikler) Alf Tore Mjøs (28.07.2021)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2021)
Epiblema foenella (Burotstengelvikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2021)
Epiblema grandaevana (Grå stengelvikler) Alf Tore Mjøs (06.07.2021)
Enarmonia formosana (Barkvikler) Alf Tore Mjøs (03.07.2021)
Crocidosema plebejana (Kattostvikler) Alf Tore Mjøs (08.08.2020)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) Alf Tore Mjøs (27.06.2021)
Notocelia uddmanniana (Rustrød rosevikler) Alf Tore Mjøs (27.06.2020)
Notocelia uddmanniana (Rustrød rosevikler) Alf Tore Mjøs (07.08.2021)
Bactra lancealana (Sivsumpvikler) Leiv Tommas Haugen (14.08.2021)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Øyvind Stickler (09.09.2021)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Øyvind Stickler (08.09.2021)
Epinotia maculana (Ospekveldvikler) Øyvind Stickler (08.09.2021)
Epinotia maculana (Ospekveldvikler) Øyvind Stickler (08.09.2021)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Øyvind Stickler (08.09.2021)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Øyvind Stickler (08.09.2021)
Epinotia solandriana (Augustkveldvikler) Øyvind Stickler (31.08.2021)
Epinotia solandriana (Augustkveldvikler) Øyvind Stickler (31.08.2021)
Epinotia cinereana/nisella Øyvind Stickler (31.08.2021)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Øyvind Stickler (31.08.2021)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Turid og Jarle Bakken (18.08.2021)
Epinotia pusillana Leiv Tommas Haugen (26.07.2021)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Øyvind Stickler (11.08.2021)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Turid og Jarle Bakken (09.08.2021)
Epiblema foenella (Burotstengelvikler) John Stenersen (05.08.2021)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Turid og Jarle Bakken (04.08.2021)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Øyvind Stickler (24.07.2021)
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) Øyvind Stickler (24.07.2021)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Øyvind Stickler (24.07.2021)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Øyvind Stickler (24.07.2021)
Grapholita compositella (Kløverfrøvikler) Alf Tore Mjøs (07.06.2021)
Epinotia pygmaeana (Hvit vårkveldvikler) Nils Rogn (31.05.2021)
Pammene rhediella (Fruktsolvikler) Leiv Tommas Haugen (30.05.2021)
Ancylis tineana (Gråflekksigdvikler) Nils Rogn (17.06.2020)
Grapholita compositella (Kløverfrøvikler) Nils Rogn (12.07.2020)
Dichrorampha petiverella (Hesteskorotvikler) Nils Rogn (12.07.2020)
Dichrorampha plumbagana (Ryllikrotvikler) Nils Rogn (01.07.2020)
Dichrorampha plumbagana (Ryllikrotvikler) Nils Rogn (01.07.2020)
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) Nils Rogn (17.08.2020)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Nils Rogn (02.08.2020)
Epinotia cruciana (Rødflekket kveldvikler) Nils Rogn (30.07.2020)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Nils Rogn (30.07.2020)
Pseudosciaphila branderiana (Ospevikler) Nils Rogn (17.07.2020)
Eucosma aspidiscana (Mørk gullrisengvikler) Nils Rogn (14.06.2020)