«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)
Anania coronata (Hyllengmott) Nils Rogn (29.06.2023)
Triaxomera fulvimitrella Nils Rogn (29.06.2023)
Sophronia semicostella Nils Rogn (29.06.2023)
Plutella porrectella (Dagfiolkålmøll) Turid og Jarle Bakken (19.09.2023)
Agonopterix ocellana Turid og Jarle Bakken (09.09.2023)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Turid og Jarle Bakken (09.09.2023)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Turid og Jarle Bakken (08.09.2023)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Turid og Jarle Bakken (08.09.2023)
Platyptilia isodactylus (Landøydafjærmøll)
Acleris aspersana (Mjødurtflatvikler) Svein Sellevold Bekkum (12.09.2023)
Ypsolopha nemorella Leiv Tommas Haugen (10.09.2023)
Elachista maculicerusella Leiv Tommas Haugen (03.09.2023)
Acleris maccana (Blåbærflatvikler) Svein Sellevold Bekkum (02.09.2023)
Acleris effractana/emargana (Grå-/konkavflatvikler) Svein Sellevold Bekkum (02.09.2023)
Ypsolopha parenthesella Turid og Jarle Bakken (29.08.2023)
Acleris maccana (Blåbærflatvikler) Svein Sellevold Bekkum (28.08.2023)
Depressaria sordidatella Svein Sellevold Bekkum (28.08.2023)
Depressaria badiella Svein Sellevold Bekkum (28.08.2023)
Patania ruralis (Kjempeengmott) Svein Sellevold Bekkum (28.08.2023)
Depressaria badiella Turid og Jarle Bakken (27.08.2023)
Chilo phragmitella (Takrørnebbmott) John Skartveit (22.08.2023)
Chilo phragmitella (Takrørnebbmott) John Skartveit (22.08.2023)
Acleris laterana (Buskflatvikler) John Skartveit (19.08.2023)
Eudonia truncicolella (Barkmosemott) John Skartveit (19.08.2023)
Acleris effractana (Grå flatvikler) Svein Sellevold Bekkum (27.08.2023)
Amblyptilia punctidactyla (Svinerotfjærmøll) Leiv Tommas Haugen (26.08.2023)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) John Stenersen (25.08.2023)
Agriphila selasella (Saltgrasnebbmott) John Stenersen (25.08.2023)
Epinotia tenerana (Orekveldvikler) John Stenersen (25.08.2023)
Rhigognostis schmaltzella Svein Sellevold Bekkum (25.08.2023)
Acleris laterana (Buskflatvikler) Turid og Jarle Bakken (24.08.2023)
Eudonia lacustrata (Skogmosemott) Stein Edward James Grønning (22.08.2023)
Agriphila tristella (Okernebbmott) John Stenersen (21.08.2023)
Falseuncaria degreyana (Smalbåndpraktvikler) John Stenersen (21.08.2023)
Acleris aspersana (Mjødurtflatvikler) John Stenersen (21.08.2023)
Dioryctria abietella (Grankonglesmalmott) John Stenersen (21.08.2023)
Patania ruralis (Kjempeengmott) Svein Sellevold Bekkum (21.08.2023)
Agriphila tristella (Okernebbmott) Leiv Tommas Haugen (18.08.2023)
Amblyptilia acanthadactyla (Lyngfjærmøll) John Stenersen (15.08.2023)
Dichrorampha simpliciana (Burotvikler) John Stenersen (15.08.2023)
Hypsopygia glaucinalis (Båndhalmmott) John Stenersen (15.08.2023)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Turid og Jarle Bakken (16.08.2023)
Udea prunalis (Buskengmott) Turid og Jarle Bakken (15.08.2023)
Ypsolopha dentella (Leddvedsprellemøll) Turid og Jarle Bakken (15.08.2023)
Agonopterix nervosa Turid og Jarle Bakken (15.08.2023)
Cydalima perspectalis (Buksbommott) Dag Øivind Ingierd (15.08.2023)
Cydalima perspectalis (Buksbommott) Dag Øivind Ingierd (15.08.2023)
Endrosis sarcitrella (Klistermøll) Turid og Jarle Bakken (14.08.2023)