Erebidae (Praktfly)
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) Frode Falkenberg (05.08.2007)
Orgyia antiqua (Høstbørstespinner) Pål Mølnvik (21.08.2007)
Scoliopteryx libatrix (Flikfly) Pål Mølnvik (23.02.2008)
Phragmatobia fuliginosa (Rustvingespinner) Lise Hansen (26.02.2008)
Phragmatobia fuliginosa (Rustvingespinner) Frode Falkenberg (26.02.2008)
Arctia caja (Brun bjørnespinner) Laila Frantzen (12.05.2006)
Hypena proboscidalis (Neslenebbfly) John Martin Mjelde (30.06.2007)
Diacrisia sannio (Rødfrynset bjørnespinner) John Martin Mjelde (09.06.2007)
Spilosoma lubricipeda (Punkttigerspinner) John Martin Mjelde (08.06.2007)
Rivula sericealis (Gult nebbfly) John Martin Mjelde (03.08.2007)
Scoliopteryx libatrix (Flikfly) John Martin Mjelde (26.05.2007)
Hypena proboscidalis (Neslenebbfly) Alf Tore Mjøs (26.06.2007)
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) John Martin Mjelde (07.09.2003)
Phragmatobia fuliginosa (Rustvingespinner) John Martin Mjelde (03.06.2007)
Eilema lurideola (Blygrå lavspinner) John Martin Mjelde (16.07.2007)
Orgyia antiqua (Høstbørstespinner) John Martin Mjelde (15.07.2007)
Orgyia antiqua (Høstbørstespinner) Morten A. Mjelde (19.08.2006)
Lymantria monacha (Barskognonne) Morten A. Mjelde (26.07.2007)
Setina irrorella (Panterspinner) Morten A. Mjelde (06.08.2007)
Leucoma salicis (Seljebørstespinner) Morten A. Mjelde (02.08.2007)
Eilema depressa (Barlavspinner) Frode Falkenberg (13.08.2007)
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) Frode Falkenberg (13.08.2007)
Eilema depressa (Barlavspinner) Morten A. Mjelde (25.07.2007)
Phragmatobia fuliginosa (Rustvingespinner) Kjell Tore Vogsland (21.03.2007)
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) Trond S. Gimre (07.09.2007)
Orgyia antiqua (Høstbørstespinner) Rune Voie (30.07.2006)
Arctia caja (Brun bjørnespinner) Alf Tore Mjøs (12.08.2007)
Scoliopteryx libatrix (Flikfly) John Grønning (30.09.2007)
Phragmatobia fuliginosa (Rustvingespinner) Frode Falkenberg (29.04.2007)
Rivula sericealis (Gult nebbfly) Kjell Tore Vogsland (20.08.2006)
Scoliopteryx libatrix (Flikfly) Kjell Tore Vogsland (23.08.2006)
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) Frode Øen (14.09.2007)
Hypena crassalis (Blåbærnebbfly) Kjell Tore Vogsland (11.06.2006)
Zanclognatha lunalis (Skogviftefly) Kjell Tore Vogsland (11.08.2006)
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) Kjell Tore Vogsland (12.09.2007)
Herminia tarsipennalis (Gråbrunt viftefly) Kjell Tore Vogsland (10.06.2006)
Herminia grisealis (Buelinjet viftefly) Kjell Tore Vogsland (06.06.2006)
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) Bjørn Berg (08.09.2007)
Hypena proboscidalis (Neslenebbfly) Kjell Tore Vogsland (08.08.2007)
Eilema lurideola (Blygrå lavspinner) Kjell Tore Vogsland (17.08.2007)
Cybosia mesomella (Toprikket lavspinner) Kjell Tore Vogsland (21.06.2007)
Eilema lutarella (Gul lavspinner) Kjell Tore Vogsland (02.08.2007)
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) Kjell Tore Vogsland (03.09.2007)
Nudaria mundana (Nakenspinner) Kjell Tore Vogsland (06.07.2007)
Spilosoma lubricipeda (Punkttigerspinner) Kjell Tore Vogsland (19.07.2007)
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) Kjell Tore Vogsland (14.09.2006)
Euclidia glyphica (Brunt slåttefly) Kjell Tore Vogsland (12.06.2007)
Diacrisia sannio (Rødfrynset bjørnespinner) Kjell Tore Vogsland (10.06.2007)