Erebidae (Praktfly)
Eilema depressa (Barlavspinner) Øyvind Stickler (24.07.2021)
Eilema depressa (Barlavspinner) Øyvind Stickler (24.07.2021)
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) Øyvind Stickler (24.07.2021)
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) Øyvind Stickler (24.07.2021)
Eilema lurideola (Blygrå lavspinner) Øyvind Stickler (24.07.2021)
Herminia tarsipennalis (Gråbrunt viftefly) Øyvind Stickler (24.07.2021)
Lymantria monacha (Barskognonne) Øyvind Stickler (24.07.2021)
Lymantria monacha (Barskognonne) Dag Øivind Ingierd (22.07.2021)
Lymantria monacha (Barskognonne) Dag Øivind Ingierd (21.07.2021)
Herminia grisealis (Buelinjet viftefly) Alf Tore Mjøs (05.07.2021)
Atolmis rubricollis (Rødhalslavspinner) Alf Tore Mjøs (05.07.2021)
Gynaephora fascelina (Heibørstespinner) Alf Tore Mjøs (05.06.2021)
Scoliopteryx libatrix (Flikfly) Nils Rogn (02.06.2021)
Spilosoma lubricipeda (Punkttigerspinner) Sveinung Sigbjørnsen (30.05.2021)
Scoliopteryx libatrix (Flikfly) Sveinung Sigbjørnsen (14.05.2021)
Phragmatobia fuliginosa (Rustvingespinner) Frank Alendal (30.03.2021)
Phragmatobia fuliginosa (Rustvingespinner) Frank Alendal (30.03.2021)
Phragmatobia fuliginosa (Rustvingespinner) Sveinung Sigbjørnsen (11.04.2021)
Scoliopteryx libatrix (Flikfly) Nils Rogn (12.06.2020)
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) Nils Rogn (04.09.2020)
Setina irrorella (Panterspinner) Nils Rogn (18.07.2020)
Catocala nupta (Pileordensbånd) Eivind Nielsen (07.10.2020)
Spilosoma lubricipeda (Punkttigerspinner) Dag Øivind Ingierd (19.08.2020)
Eilema depressa (Barlavspinner) Alf Tore Mjøs (12.08.2020)
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) John Stenersen (10.08.2020)
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) John Stenersen (08.08.2020)
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) John Stenersen (08.08.2020)
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) John Stenersen (08.08.2020)
Phragmatobia fuliginosa (Rustvingespinner) John Stenersen (08.08.2020)
Phragmatobia fuliginosa (Rustvingespinner) John Stenersen (04.08.2020)
Setina irrorella (Panterspinner) Dag Øivind Ingierd (29.07.2020)
Arctia caja (Brun bjørnespinner) Svein Bekkum (27.07.2020)
Laspeyria flexula (Sigdfly) Dag Øivind Ingierd (18.07.2020)
Arctia caja (Brun bjørnespinner) Dag Øivind Ingierd (16.07.2020)
Arctia caja (Brun bjørnespinner) Dag Øivind Ingierd (15.07.2020)
Tyria jacobaeae (Karminspinner) Alma Ofelia Lodalen (05.06.2020)
Spilarctia lutea (Gul tigerspinner) John Stenersen (16.06.2020)
Diacrisia sannio (Rødfrynset bjørnespinner) John Stenersen (16.06.2020)
Spilosoma lubricipeda (Punkttigerspinner) John Stenersen (15.06.2020)
Spilosoma lubricipeda (Punkttigerspinner) John Stenersen (13.06.2020)
Spilosoma lubricipeda (Punkttigerspinner) John Stenersen (13.06.2020)
Callistege mi (Grått slåttefly) Hans Brubak (11.06.2020)
Spilosoma lubricipeda (Punkttigerspinner) John Stenersen (03.06.2020)
Phragmatobia fuliginosa (Rustvingespinner) Sveinung Sigbjørnsen (20.05.2020)
Atolmis rubricollis (Rødhalslavspinner) Mari Haugstad (27.05.2020)
Calliteara pudibunda (Bøkebørstespinner) Jan-Erik Olsen (22.05.2020)
Euclidia glyphica (Brunt slåttefly) Hans Brubak (19.05.2020)
Tyria jacobaeae (Karminspinner) Kristina Kvam (13.05.2020)