«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)
Triaxomera parasitella Eli Gates (23.05.2014)
Gracillaria syringella (Syrinminérmøll) Eli Gates (19.05.2014)
Aphomia sociella (Humlebolvoksmott) John Stenersen (22.05.2014)
Coleophora sp. John Stenersen (23.05.2014)
Coleophora sp. John Stenersen (23.05.2014)
Coleophora sp. John Stenersen (23.05.2014)
Mompha sturnipennella John Stenersen (23.05.2014)
Mompha sturnipennella John Stenersen (23.05.2014)
Mompha sturnipennella John Stenersen (23.05.2014)
Grapholita funebrana (Plommefrøvikler) John Stenersen (23.05.2014)
Parornix sp. John Stenersen (23.05.2014)
Elachista canapennella John Stenersen (23.05.2014)
Yponomeuta sedella (Smørbukkspinnmøll) John Stenersen (23.05.2014)
Elachista canapennella John Stenersen (23.05.2014)
Elachista maculicerusella John Stenersen (23.05.2014)
Alucita hexadactyla (Kaprifolfingermøll) John Stenersen (23.05.2014)
Nematopogon swammerdamella John Stenersen (23.05.2014)
Nematopogon swammerdamella John Stenersen (23.05.2014)
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) John Stenersen (23.05.2014)
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) John Stenersen (23.05.2014)
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) John Stenersen (23.05.2014)
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) John Stenersen (23.05.2014)
Gracillaria syringella (Syrinminérmøll) John Stenersen (23.05.2014)
Elachista canapennella John Stenersen (23.05.2014)
Elachista canapennella John Stenersen (24.05.2014)
Eucosmomorpha albersana (Vivendelvikler) John Stenersen (24.05.2014)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) John Stenersen (24.05.2014)
Alucita hexadactyla (Kaprifolfingermøll) John Stenersen (24.05.2014)
Alucita hexadactyla (Kaprifolfingermøll) John Stenersen (24.05.2014)
Carpatolechia proximella John Stenersen (24.05.2014)
Mompha sturnipennella John Stenersen (24.05.2014)
Mompha sturnipennella John Stenersen (24.05.2014)
Glyphipterix forsterella John Stenersen (24.05.2014)
Yponomeuta sedella (Smørbukkspinnmøll) John Stenersen (24.05.2014)
Yponomeuta sedella (Smørbukkspinnmøll) John Stenersen (24.05.2014)
Elachista maculicerusella John Stenersen (24.05.2014)
Coleophora deauratella (Kløversekkmøll) John Stenersen (24.05.2014)
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) John Stenersen (24.05.2014)
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) John Stenersen (24.05.2014)
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) John Stenersen (24.05.2014)
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) John Stenersen (24.05.2014)
Dichrorampha simpliciana (Burotvikler) John Stenersen (24.05.2014)
Elachista canapennella John Stenersen (24.05.2014)
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) John Stenersen (25.05.2014)
Elachista maculicerusella John Stenersen (25.05.2014)
Coleophora sp. John Stenersen (25.05.2014)
Syndemis musculana (Grå bladvikler) John Stenersen (25.05.2014)
Grapholita funebrana (Plommefrøvikler) John Stenersen (25.05.2014)
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) John Stenersen (25.05.2014)
Mompha sturnipennella John Stenersen (25.05.2014)
Mompha sturnipennella John Stenersen (25.05.2014)
Nematopogon swammerdamella John Stenersen (25.05.2014)
Depressaria sp. John Stenersen (25.05.2014)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) John Stenersen (25.05.2014)
Yponomeuta sedella (Smørbukkspinnmøll) John Stenersen (25.05.2014)
Prolita sexpunctella John Stenersen (27.05.2014)
Prolita sexpunctella John Stenersen (27.05.2014)
Clepsis senecionana (Rustbladvikler) John Stenersen (31.05.2014)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Nils Rogn (29.05.2014)
Agonopterix sp. Turid og Jarle Bakken (30.05.2014)
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) Michael Fredriksen (30.05.2014)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Michael Fredriksen (30.05.2014)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Michael Fredriksen (30.05.2014)
Phiaris bipunctana (Båndprydvikler) Frode Falkenberg (30.05.2014)
Coleophora sp. Frode Falkenberg (30.05.2014)
Eupoecilia ambiguella (Trollheggpraktvikler) Ivar Stormo (31.05.2014)
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) Ivar Stormo (31.05.2014)
Nematopogon metaxella Ivar Stormo (31.05.2014)
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) Ivar Stormo (31.05.2014)
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) Ivar Stormo (31.05.2014)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Ivar Stormo (31.05.2014)
Grapholita compositella (Kløverfrøvikler) Even Mjaaland (29.05.2014)
Phylloporia bistrigella Even Mjaaland (29.05.2014)
Lampronia flavimitrella Alf Tore Mjøs (24.05.2014)
Agonopterix arenella Alf Tore Mjøs (24.05.2014)
Carpatolechia proximella Alf Tore Mjøs (23.05.2014)
Phyllonorycter maestingella Even Mjaaland (28.05.2014)
Phyllonorycter emberizaepennella Even Mjaaland (28.05.2014)
Ancylis diminutana (Liten seljesigdvikler) Even Mjaaland (27.05.2014)
Epinotia fraternana (Kobberkveldvikler) Even Mjaaland (27.05.2014)
Phylloporia bistrigella Even Mjaaland (27.05.2014)
Phyllonorycter hilarella Even Mjaaland (27.05.2014)
Phyllonorycter ulmifoliella Even Mjaaland (27.05.2014)
Bucculatrix demaryella Even Mjaaland (27.05.2014)
Phylloporia bistrigella Even Mjaaland (27.05.2014)
Pseudotelphusa paripunctella Alf Tore Mjøs (28.05.2014)
Glyphipterix haworthana Frode Falkenberg (29.05.2014)
Ancylis geminana (Stor seljesigdvikler) Frode Falkenberg (29.05.2014)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) Frode Falkenberg (29.05.2014)
Epinotia subocellana (Øyekveldvikler) Frode Falkenberg (29.05.2014)
Nematopogon schwarziellus Frode Falkenberg (29.05.2014)
Parornix betulae Olav Krogsæter (29.05.2014)
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) Olav Krogsæter (28.05.2014)
Parornix betulae Olav Krogsæter (28.05.2014)
Carpatolechia proximella Olav Krogsæter (26.05.2014)
Coleophora sp. Olav Krogsæter (25.05.2014)