Lepidoptera (Sommerfugler)
Perizoma alchemillata (Dålundmåler) Lars Erik Johannessen (23.08.2015)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Lars Erik Johannessen (23.08.2015)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) Lars Erik Johannessen (23.08.2015)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) Lars Erik Johannessen (23.08.2015)
Acleris forsskaleana (Lønneblomstflatvikler) Lars Erik Johannessen (23.08.2015)
Mesotype parallelolineata (Linjelundmåler) Lars Erik Johannessen (23.08.2015)
Thera firmata (Fjærbarmåler) Lars Erik Johannessen (23.08.2015)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Lars Erik Johannessen (23.08.2015)
Idaea dimidiata (Flekkengmåler) Lars Erik Johannessen (23.08.2015)
Acleris comariana (Jordbærflatvikler) Lars Erik Johannessen (23.08.2015)
Diarsia rubi (Bringebærteglfly) Lars Erik Johannessen (23.08.2015)
Xanthorhoe fluctuata (Vårbåndmåler) Lars Erik Johannessen (23.08.2015)
Platyptilia gonodactyla (Hestehovfjærmøll) Lars Erik Johannessen (23.08.2015)
Xanthorhoe ferrugata (Flekkbåndmåler) Lars Erik Johannessen (23.08.2015)
Anaplectoides prasina (Grønt skogfly) Lars Erik Johannessen (23.08.2015)
Eulithis populata (Blåbærmåler) Lars Erik Johannessen (23.08.2015)
Xanthorhoe ferrugata (Flekkbåndmåler) Lars Erik Johannessen (23.08.2015)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Lars Erik Johannessen (23.08.2015)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Lars Erik Johannessen (23.08.2015)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Lars Erik Johannessen (23.08.2015)
Colostygia olivata (Skogolivenmåler) Lars Erik Johannessen (23.08.2015)
Eudonia truncicolella (Barkmosemott) Lars Erik Johannessen (23.08.2015)
Platyptilia gonodactyla (Hestehovfjærmøll) Lars Erik Johannessen (23.08.2015)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Lars Erik Johannessen (23.08.2015)
Eupithecia pusillata (Augustdvergmåler) Lars Erik Johannessen (22.08.2015)
Eupithecia icterata (Rustdvergmåler) Lars Erik Johannessen (22.08.2015)
Argyresthia brockeella John Skartveit (23.08.2015)
Acleris aspersana (Mjødurtflatvikler) John Skartveit (23.08.2015)
Cnephasia sp. John Skartveit (23.08.2015)
Eudonia sp. John Skartveit (23.08.2015)
Apotomis capreana (Seljeløvvikler) John Skartveit (23.08.2015)
Elachistidae indet. (Gressmøll) John Skartveit (23.08.2015)
Hofmannophila pseudospretella (Frømøll) John Skartveit (23.08.2015)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) John Skartveit (23.08.2015)
Deilephila elpenor (Stor snabelsvermer) John Skartveit (23.08.2015)
Venusia cambrica (Rognemåler) John Skartveit (23.08.2015)
Eudonia truncicolella (Barkmosemott) John Skartveit (23.08.2015)
Mesotype parallelolineata (Linjelundmåler) John Skartveit (23.08.2015)
Tortricidae indet. (Viklere) John Skartveit (23.08.2015)
Hydriomena furcata (Seljebuskmåler) Turid og Jarle Bakken (06.08.2015)
Alcis repandata (Skogbarkmåler) Turid og Jarle Bakken (06.08.2015)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Turid og Jarle Bakken (06.08.2015)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Ola Moen (23.08.2015)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Ola Moen (23.08.2015)
Argyresthia goedartella (Oreblomstmøll) Ola Moen (23.08.2015)
Hofmannophila pseudospretella (Frømøll) Ola Moen (23.08.2015)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Ola Moen (23.08.2015)
Dioryctria abietella (Grankonglesmalmott) Ola Moen (23.08.2015)