Eupsilia

Lepidoptera (Sommerfugler)»"Macro-heterocera" (Nattsommerfugler makro)»Noctuidae (Nattfly)»Ipimorphinae»
»Eupsilia transversa (Bølgefly)

Eupsilia transversa (Bølgefly)

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
ApalvikTysvær, Rogaland11004.04.2011 
Bekkum, KvikneskogenNord-Fron, Oppland7311201.05.2019 
BirkelandFlekkefjord, Vest-Agder11026.03.2017 
BlikshamnKarmøy, Rogaland11020.03.2012 
Bøleveien 18Sandefjord, Vestfold31422.03.2012 
DaleSandnes, Rogaland21030.03.2016 
Dalen, LitleskareLindås, Hordaland11026.04.2012 
DevlesvingenTrondheim, Sør-Trøndelag11108.09.2009 
DrangedalDrangedal, Telemark11110.09.2008 
EgenesFlekkefjord, Vest-Agder61102.05.2017 
EigjenesetGjesdal, Rogaland11019.09.2016 
Erling MichelsensveiOslo11210.10.2010 
Fornebu, LilløyplassenBærum, Akershus41209.06.2007 
GjedlakleiveBjerkreim, Rogaland21110.02.2008 
GranSnåsa, Nord-Trøndelag21211.09.2009 
Grenaderveien, VatneSandnes, Rogaland11104.04.2016 
Grindvoll i LunnerLunner, Oppland11018.09.2011 
GrønnlienBergen, Hordaland181526.03.2012 
GursliLund, Rogaland21009.10.2015 
HaltdalenHoltålen, Sør-Trøndelag21217.10.2015 
HersdalTysvær, Rogaland11007.04.2010 
Hestskobakken, VinstraNord-Fron, Oppland81216.10.2009 
HetlandBjerkreim, Rogaland81114.09.2016 
HindaråvågTysvær, Rogaland11028.03.2011 
HosangerOsterøy, Hordaland11121.04.2011 
Hyttetomta, SvanesEigersund, Rogaland171224.03.2012 
HøllandHå, Rogaland111326.03.2012 
HålandTysvær, Rogaland71110.04.2010 
HåtongKarmøy, Rogaland31018.03.2015 
Indre BogeVaksdal, Hordaland11008.04.2017 
JerdalRøyken, Buskerud21118.04.2018 
Jøriveien 19Kristiansund, Møre og Romsdal91019.04.2018 
Kløvdalen, KvikneNord-Fron, Oppland21004.05.2008 
Leitevik, Sør-StokkeKarmøy, Rogaland21117.03.2016 
LindåsHobøl, Østfold21213.04.2010 
Lista flyparkFarsund, Vest-Agder11125.04.2010 
Lista fyrFarsund, Vest-Agder11004.04.2011 
Losveien 12, Fyn, HvasserTjøme, Vestfold21221.04.2014 
MorlandFjell, Hordaland11114.11.2011 
MyrhaugenLillehammer, Oppland11103.10.2010 
Nedre TimenesKristiansand, Vest-Agder11016.04.2013 
NLA LærerhøgskolenBergen, Hordaland41102.11.2011 
NordvikBergen, Hordaland91324.04.2011 
Otteid (Storedal)Marker, Østfold31020.04.2019 
PresthammerKarmøy, Rogaland231106.04.2019 
RambjøraBergen, Hordaland11120.05.2010 
Revtangen Ornitologiske StasjonKlepp, Rogaland121308.04.2019 
RognVang, Oppland111729.04.2019 
RollandBergen, Hordaland31228.04.2009 
RomsåsOslo31127.03.2019