Bryotropha

Velg art

Lepidoptera (Sommerfugler)»"Micro-heterocera" (Nattsommerfugler mikro)»Gelechiidae (Båtmøll)»Gelechiinae»
»

Bryotropha

OmrådeKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
ArboretetSandnes, Rogaland21226.06.2015 
Austrått (Riarveien)Sandnes, Rogaland31001.08.2014 
Bakka v.GudvangenAurland, Sogn og Fjordane11023.06.2016 
BakkeløkkaHurum, Buskerud22220.07.2016 
Bekkum, KvikneskogenNord-Fron, Oppland62603.08.2013 
BjellandArendal, Aust-Agder21007.07.2015 
Bjelland,TromøyArendal, Aust-Agder42014.08.2015 
Bjerga. HylsfjordenSuldal, Rogaland11008.06.2016 
BjårvatnetHå, Rogaland31023.07.2013 
BlikshamnKarmøy, Rogaland21004.07.2010 
BruRennesøy, Rogaland11025.06.2013 
BrusandHå, Rogaland11013.07.2010 
DaleSandnes, Rogaland22011.08.2015 
DrangedalDrangedal, Telemark22203.07.2012 
EgenesFlekkefjord, Vest-Agder92019.07.2016 
ErgavatnetKlepp, Rogaland111027.07.2016 
FillingsnesFrøya, Sør-Trøndelag11110.07.2011 
FlageVoss, Hordaland11109.07.2010 
Gisløys, Gjøsløysdalen. (740moh)Vinje, Telemark11007.08.2013 
Grindvoll i LunnerLunner, Oppland11020.07.2011 
GrønnlienBergen, Hordaland132113.08.2013 
HauglandAskøy, Hordaland11123.06.2010 
Hausland, Fevik.Grimstad, Aust-Agder11001.08.2015 
Hefte,TromøyArendal, Aust-Agder11015.07.2014 
HerfellLarvik, Vestfold11012.06.2017 
HetlandBjerkreim, Rogaland52106.08.2016 
HolsekerUlstein, Møre og Romsdal31231.07.2016 
HosangerOsterøy, Hordaland93315.07.2018 
Hyttetomta, SvanesEigersund, Rogaland223026.07.2017 
HøllandHå, Rogaland11029.06.2010 
HåvikKarmøy, Rogaland21019.07.2010 
Ilsvåg.Vindafjord, Rogaland11004.06.2014 
JarsteinenKarmøy, Rogaland11119.06.2010 
KnappenØygarden, Hordaland11101.07.2015 
Kvalstad, SvanøyFlora, Sogn og Fjordane22024.07.2017 
KvambekkheiaSeljord, Telemark11124.07.2012 
KvernbrusætraneSel, Oppland11114.07.2016 
Kviknehøgda, KvikneNord-Fron, Oppland11208.07.2011 
LeiteneKarmøy, Rogaland11017.08.2010 
Leitevik, Sør-StokkeKarmøy, Rogaland21323.06.2016 
LienOs, Hordaland11027.07.2010 
MerdøArendal, Aust-Agder11001.08.2013 
MildevatnetBergen, Hordaland11027.06.2013 
MorlandFjell, Hordaland181227.07.2015 
MorvikBergen, Hordaland22201.08.2018 
MosterhamnBømlo, Hordaland11012.08.2006 
MølenLarvik, Vestfold11022.07.2017 
MølenLarvik, Vestfold11015.08.2015 
NesKvam, Hordaland32113.07.2010 
NipedalenBergen, Hordaland62411.08.2010