Catocala nupta (Pileordensbånd) | | 1 | 1 | 1 | 07.10.2020 |
Aethes rubigana (Borrepraktvikler) | | 1 | 1 | 1 | 26.07.2017 |
Hadena caesia (Skifernellikfly) | | 1 | 1 | 1 | 27.06.2013 |
Pexicopia malvella | | 1 | 1 | 1 | 13.07.2014 |
Stigmella zelleriella | | 1 | 1 | | 13.06.2015 |
Stigmella anomalella | | 1 | 1 | | 28.07.2015 |
Apamea exulis (Grått fjellengfly) | | 1 | 1 | | 01.08.2020 |
Stigmella lapponica | | 1 | 1 | 1 | 08.05.2009 |
Platytes alpinella (Blålig nebbmott) | | 1 | 1 | 1 | 24.07.2010 |
Eupithecia sinuosaria (Bånddvergmåler) | | 1 | 1 | | 11.06.1980 |
Agriphila deliella (Smalnebbmott) | | 1 | 1 | | 08.07.2015 |
Eupithecia expallidata (Blek dvergmåler) | | 1 | 1 | | 30.07.2012 |
Athrips mouffetella | | 1 | 1 | | 18.08.2015 |
Retinia resinella (Kvaevikler) | | 1 | 1 | 1 | 28.06.2016 |
Xestia speciosa (Grått taigafly) | | 1 | 1 | 1 | 04.08.2019 |
Habrosyne pyritoides (Prakthalvspinner) | | 1 | 1 | 1 | 29.07.2021 |
Lycia lapponaria (Myrlurvemåler) | | 1 | 1 | 1 | 22.03.2007 |
Aroga velocella | | 1 | 1 | | 03.06.2007 |
Borkhausenia minutella | | 1 | 1 | | 07.07.2013 |
Paraswammerdamia nebulella | | 1 | 1 | 1 | 08.07.2009 |
Palpita vitrealis (Hvit engmott) | | 1 | 1 | 1 | 03.10.2023 |
Xanthorhoe quadrifasiata (Brun båndmåler) | | 1 | 1 | | 18.05.2014 |
Epinotia pusillana | | 1 | 1 | 1 | 26.07.2021 |
Nemapogon variatella (Broket kjukemøll) | | 1 | 1 | 1 | 22.07.2015 |
Plebejus argus/idas (Argus-/idasblåvinge) | | 1 | 1 | | 10.06.2016 |
Epirrhoe tristata (Engmauremåler) | | 1 | 1 | | 20.05.1993 |
Elachista stabilella | | 1 | 1 | | 21.08.2012 |
Xestia alpicola (Grått fjellbakkefly) | | 1 | 1 | | 01.08.2020 |
Dichrorampha acuminatana (Spissvinget rotvikler) | | 1 | 1 | 1 | 07.06.2010 |
Phyllonorycter salicicolella | | 1 | 1 | | 10.06.2011 |
Eilema lutarella (Gul lavspinner) | | 1 | 1 | 1 | 11.07.2014 |
Ocnerostoma friesei | | 1 | 1 | | 29.05.2006 |
Eriogaster lanestris (Bjørkespinner) | | 1 | 1 | 2 | 20.04.1984 |
Phyllonorycter junoniella | | 1 | 1 | | 22.05.2009 |
Niditinea striolella (Gulhodereirmøll) | | 1 | 1 | | 29.07.2015 |
Coleophora tamesis | | 1 | 1 | | 13.07.2021 |
Staurophora celsia (Grønnbåndet rotfly) | | 1 | 1 | 1 | 05.09.2010 |
Spilonota ocellana (Epleknoppvikler) | | 1 | 1 | | 26.09.2016 |
Ectoedemia weaveri | | 1 | 1 | | 17.08.2011 |
Ectoedemia septembrella | | 1 | 1 | | 19.05.2011 |
Ectoedemia intimella | | 1 | 1 | | 16.06.2015 |
Ectoedemia argyropeza | | 1 | 1 | | 07.06.2014 |
Phalonidia affinitana (Strandstjernepraktvikler) | | 1 | 1 | | 05.07.2009 |
Protolampra sobrina (Barskogfly) | | 1 | 1 | | 11.08.2021 |
Coleophora vitisella | | 1 | 1 | 1 | 31.05.2016 |
Caryocolum viscariella | | 1 | 1 | | 25.07.2021 |
Argyresthia bonnetella | | 1 | 1 | | 17.08.2018 |
Pediasia aridella (Strandnebbmott) | | 1 | 1 | | 11.08.1995 |
Argyresthia semifusca | | 1 | 1 | | 29.07.2006 |
Prolita sexpunctella | | 1 | 1 | | 21.05.2006 |