Tholera decimalis (Hvitribbet åkerfly) | | 1 | 15 | 8 | 25.08.2023 |
Pheosia gnoma (Bjørketannspinner) | | 1 | 15 | 5 | 11.08.2020 |
Agriphila straminella (Blek nebbmott) | | 1 | 15 | 2 | 21.08.2023 |
Dichrorampha simpliciana (Burotvikler) | | 1 | 14 | 11 | 15.08.2023 |
Lacanobia suasa (Brunt lundfly) | | 1 | 14 | 9 | 21.08.2023 |
Aplocera plagiata (Stor perikummåler) | | 1 | 14 | 7 | 11.08.2020 |
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) | | 1 | 14 | 6 | 14.06.2023 |
Ennomos fuscantaria (Askeflikmåler) | | 1 | 14 | 18 | 05.08.2021 |
Sideridis reticulata (Nettnellikfly) | | 1 | 13 | 7 | 14.06.2023 |
Evergestis extimalis (Gul kålmott) | | 1 | 13 | 4 | 15.08.2017 |
Apamea sublustris (Gulbrunt engfly) | | 1 | 13 | 7 | 14.06.2023 |
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) | | 1 | 13 | 4 | 25.08.2023 |
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) | | 1 | 13 | 5 | 17.08.2023 |
Lacanobia oleracea (Hagelundfly) | | 1 | 13 | 4 | 17.06.2022 |
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) | | 1 | 13 | 10 | 14.06.2023 |
Alucita hexadactyla (Kaprifolfingermøll) | | 1 | 13 | 5 | 03.06.2022 |
Eupithecia succenturiata (Burotdvergmåler) | | 1 | 13 | 10 | 25.08.2023 |
Xestia stigmatica (Fiolettbrunt bakkefly) | | 1 | 12 | 7 | 21.08.2023 |
Spilosoma lubricipeda (Punkttigerspinner) | | 1 | 12 | 8 | 06.06.2023 |
Amphipyra pyramidea (Rødt pyramidefly) | | 1 | 12 | 8 | 21.08.2023 |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 1 | 12 | 4 | 21.08.2023 |
Notocelia roborana (Krattrosevikler) | | 1 | 11 | 12 | 09.08.2021 |
Apamea monoglypha (Stort engfly) | | 1 | 11 | 10 | 11.08.2020 |
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) | | 1 | 11 | 10 | 14.06.2022 |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 1 | 11 | 5 | 17.06.2022 |
Pyrrhia umbra (Gullfagerfly) | | 1 | 11 | 8 | 10.06.2018 |
Xanthorhoe ferrugata (Flekkbåndmåler) | | 1 | 11 | 5 | 30.05.2022 |
Hypochalcia ahenella (Bakkesmalmott) | | 1 | 11 | 6 | 08.06.2023 |
Leucania comma (Kommagressfly) | | 1 | 11 | 7 | 05.06.2023 |
Acleris holmiana (Rød flatvikler) | | 1 | 10 | 3 | 08.08.2017 |
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) | | 1 | 10 | 6 | 17.08.2023 |
Ypsolopha dentella (Leddvedsprellemøll) | | 1 | 10 | 3 | 21.08.2023 |
Falseuncaria degreyana (Smalbåndpraktvikler) | | 1 | 9 | 5 | 21.08.2023 |
Apamea crenata (Kileengfly) | | 1 | 9 | 5 | 25.08.2023 |
Cydia splendana (Eikeglansvikler) | | 1 | 9 | 10 | 06.08.2021 |
Apamea illyria (Skogengfly) | | 1 | 9 | 7 | 10.06.2022 |
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) | | 1 | 9 | 8 | 06.08.2017 |
Hoplodrina octogenaria (Lyst ringurtefly) | | 1 | 9 | 2 | 17.08.2023 |
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) | | 1 | 9 | 4 | 14.06.2023 |
Orthosia cerasi (Tverrlinjet seljefly) | | 1 | 9 | 6 | 24.04.2024 |
Laothoe populi (Ospesvermer) | | 1 | 9 | 8 | 10.08.2020 |
Biston betularia (Bjørkelurvemåler) | | 1 | 9 | 6 | 04.08.2020 |
Xanthorhoe fluctuata (Vårbåndmåler) | | 1 | 9 | 8 | 03.06.2022 |
Noctua interjecta (Brunt båndfly) | | 1 | 9 | 4 | 12.08.2019 |
Epiblema foenella (Burotstengelvikler) | | 1 | 9 | 8 | 17.08.2023 |
Zelotherses paleana (Sørlig gulbladvikler) | | 1 | 8 | 2 | 14.08.2017 |
Drepana falcataria (Bjørkesigdvinge) | | 1 | 8 | 4 | 09.08.2021 |
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) | | 1 | 8 | 3 | 15.08.2019 |
Hoplodrina blanda (Mørkt ringurtefly) | | 1 | 8 | 5 | 03.08.2016 |
Orthosia incerta (Variabelt seljefly) | | 1 | 8 | 7 | 25.04.2019 |