Noctuidae (Nattfly)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Olav Krogsæter (11.09.2009)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Olav Krogsæter (11.09.2009)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Olav Krogsæter (11.09.2009)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Olav Krogsæter (11.09.2009)
Aporophyla nigra (Stort lyngheifly) Olav Krogsæter (11.09.2009)
Amphipoea sp. (Stengelfly) Olav Krogsæter (11.09.2009)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Olav Krogsæter (11.09.2009)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Olav Krogsæter (11.09.2009)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Lars Erik Johannessen (10.09.2009)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Lars Erik Johannessen (10.09.2009)
Agrotis segetum (Gråpudret jordfly) Alf Tore Mjøs (08.09.2009)
Peridroma saucia (Vandrefly) Alf Tore Mjøs (08.09.2009)
Agrochola lota (Brungrått høstfly) Alf Tore Mjøs (08.09.2009)
Peridroma saucia (Vandrefly) Alf Tore Mjøs (08.09.2009)
Peridroma saucia (Vandrefly) Alf Tore Mjøs (08.09.2009)
Rhizedra lutosa (Takrørfly) Alf Tore Mjøs (08.09.2009)
Peridroma saucia (Vandrefly) Alf Tore Mjøs (08.09.2009)
Agrotis segetum (Gråpudret jordfly) Alf Tore Mjøs (08.09.2009)
Dryobotodes eremita (Grått eikefly) Kjell Mjølsnes (08.09.2009)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Kjell Mjølsnes (08.09.2009)
Noctua interjecta (Brunt båndfly) Kjell Mjølsnes (08.09.2009)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) Kjell Mjølsnes (08.09.2009)
Dryobotodes eremita (Grått eikefly) Kjell Mjølsnes (08.09.2009)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Kjell Mjølsnes (08.09.2009)
Aporophyla nigra (Stort lyngheifly) Kjell Mjølsnes (08.09.2009)
Amphipyra tragopoginis (Grått pyramidefly) Kjell Mjølsnes (08.09.2009)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Kjell Mjølsnes (08.09.2009)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Trond Einar Brobakk (04.09.2009)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Trond Einar Brobakk (03.09.2009)
Autographa gamma (Gammafly) Pål Mølnvik (06.09.2009)
Lithophane consocia (Grått kappefly) Svein Bekkum (05.09.2009)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Lars Erik Johannessen (06.09.2009)
Rhyacia simulans (Sandmarkfly) Lars Erik Johannessen (06.09.2009)
Rhyacia simulans (Sandmarkfly) Lars Erik Johannessen (06.09.2009)
Agrochola litura (Blågrått høstfly) Lars Erik Johannessen (06.09.2009)
Agrotis ipsilon (Langvingejordfly) Lars Erik Johannessen (05.09.2009)
Opigena polygona (Kjølfly) Lars Erik Johannessen (05.09.2009)
Agrochola litura (Blågrått høstfly) Lars Erik Johannessen (05.09.2009)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Olav Krogsæter (05.09.2009)
Amphipoea sp. (Stengelfly) Olav Krogsæter (05.09.2009)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Olav Krogsæter (05.09.2009)
Amphipyra tragopoginis (Grått pyramidefly) Lars Erik Johannessen (02.09.2009)
Autographa gamma (Gammafly) Pål Mølnvik (02.09.2009)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Pål Mølnvik (01.09.2009)
Plusia festucae (Langstreket metallfly) Bodil Udstuen (03.09.2006)
Amphipyra pyramidea (Rødt pyramidefly) Kjell Mjølsnes (07.09.2007)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Alf Tore Mjøs (15.09.2008)
Helicoverpa armigera (Pestfagerfly) Leiv Tommas Haugen (22.09.2006)