Noctuidae (Nattfly)
Tiliacea citrago (Lindegulfly) Even Mjaaland (15.09.2009)
Amphipyra tragopoginis (Grått pyramidefly) Even Mjaaland (08.09.2009)
Xylena solidaginis (Skogkvistfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Parastichtis suspecta (Rødlig løvfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Xylena solidaginis (Skogkvistfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Agrotis segetum (Gråpudret jordfly) Even Mjaaland (03.09.2009)
Anarta trifolii (Kløverheifly) Even Mjaaland (09.09.2008)
Agrotis ipsilon (Langvingejordfly) Even Mjaaland (09.09.2008)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Bjørn Pettersen (16.09.2006)
Caradrina morpheus (Brunt urtefly) Alf Tore Mjøs (06.09.2009)
Agrotis segetum (Gråpudret jordfly) Alf Tore Mjøs (06.09.2009)
Gortyna flavago (Tistelstengelfly) Alf Tore Mjøs (06.09.2009)
Agrochola circellaris (Bølgelinjet høstfly) Alf Tore Mjøs (06.09.2009)
Agrochola lota (Brungrått høstfly) Alf Tore Mjøs (06.09.2009)
Agrochola lota (Brungrått høstfly) Alf Tore Mjøs (13.09.2008)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Olav Krogsæter (29.09.2009)
Xylena solidaginis (Skogkvistfly) Frode Falkenberg (12.09.2009)
Phlogophora meticulosa (Taggvingefly) Lars-Henrik Jensen (27.09.2009)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Lars-Henrik Jensen (27.09.2009)
Phlogophora meticulosa (Taggvingefly) Lars-Henrik Jensen (27.09.2009)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Olav Krogsæter (28.09.2009)
Lithophane consocia (Grått kappefly) Pål Mølnvik (27.09.2009)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Pål Mølnvik (27.09.2009)
Dasypolia templi (Tempelfly) Svein Bekkum (26.09.2009)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Svein Bekkum (26.09.2009)
Enargia paleacea (Vinkelfly) Svein Bekkum (26.09.2009)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Svein Bekkum (26.09.2009)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Svein Bekkum (26.09.2009)
Amphipyra tragopoginis (Grått pyramidefly) Svein Bekkum (26.09.2009)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Olav Krogsæter (26.09.2009)
Aporophyla nigra (Stort lyngheifly) Olav Krogsæter (26.09.2009)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Olav Krogsæter (26.09.2009)
Griposia aprilina (Grønt eikefly) Leiv Tommas Haugen (25.09.2009)
Antitype chi (Chifly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Lithophane consocia (Grått kappefly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Lithophane consocia (Grått kappefly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Agrochola circellaris (Bølgelinjet høstfly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Agrochola circellaris (Bølgelinjet høstfly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Lars-Henrik Jensen (17.09.2009)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Olav Krogsæter (25.09.2009)
Autographa gamma (Gammafly) Olav Krogsæter (25.09.2009)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Olav Krogsæter (25.09.2009)