Tortricidae (Viklere)
Epinotia cruciana (Rødflekket kveldvikler) Leiv Tommas Haugen (05.07.2009)
Epiblema cirsiana/scutulana/sticticana Trond Einar Brobakk (12.07.2009)
Phiaris micana (Sølvprydvikler) Leiv Tommas Haugen (24.07.2009)
Phiaris micana (Sølvprydvikler) Leiv Tommas Haugen (24.07.2009)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Svein Bekkum (23.07.2009)
Epagoge grotiana (Rustbåndvikler) Svein Bekkum (23.07.2009)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Trond Einar Brobakk (19.07.2009)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Trond Einar Brobakk (19.07.2009)
Epagoge grotiana (Rustbåndvikler) Rune Voie (22.07.2009)
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) Rune Voie (22.07.2009)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Kjell Mjølsnes (22.07.2009)
Cnephasia stephensiana (Båndgråvikler) Lars Erik Johannessen (18.07.2009)
Epiblema foenella (Burotstengelvikler) Lars Erik Johannessen (18.07.2009)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) Lars Erik Johannessen (17.07.2009)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Michael Fredriksen (16.07.2009)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Kjell Mjølsnes (20.07.2009)
Archips rosana (Brun bjellevikler) Kjell Mjølsnes (20.07.2009)
Eana incanana (Bueskyggevikler) Trond Einar Brobakk (12.07.2009)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Trond Einar Brobakk (12.07.2009)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Trond Einar Brobakk (12.07.2009)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Frode Falkenberg (18.07.2009)
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) Frode Falkenberg (18.07.2009)
Eana penziana (Praktskyggevikler) Frode Falkenberg (18.07.2009)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Frode Falkenberg (18.07.2009)
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) Trond Einar Brobakk (09.07.2009)
Pandemis cinnamomeana (Hvithodebladvikler) Trond Einar Brobakk (07.07.2009)
Epiblema cirsiana/scutulana/sticticana Trond Einar Brobakk (06.07.2009)
Apotomis infida (Båndløvvikler) Olav Krogsæter (19.07.2009)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Alf Tore Mjøs (15.07.2009)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Alf Tore Mjøs (16.07.2009)
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) Alf Tore Mjøs (16.07.2009)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Alf Tore Mjøs (16.07.2009)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Alf Tore Mjøs (16.07.2009)
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) Frode Falkenberg (17.07.2009)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) Frode Falkenberg (15.07.2009)
Notocelia rosaecolana (Blek rosevikler) Frode Falkenberg (14.07.2009)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Kjell Mjølsnes (15.07.2009)
Ditula angustiorana (Barlindvikler) Kjell Mjølsnes (15.07.2009)
Ditula angustiorana (Barlindvikler) Kjell Mjølsnes (15.07.2009)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Kjell Mjølsnes (15.07.2009)
Gypsonoma dealbana (Eikekvistvikler) Kjell Mjølsnes (14.07.2009)
Epinotia nanana (Liten grankveldvikler) Alf Tore Mjøs (13.07.2009)
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) Alf Tore Mjøs (13.07.2009)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Alf Tore Mjøs (13.07.2009)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Olav Krogsæter (15.07.2009)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (15.07.2009)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Olav Krogsæter (15.07.2009)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) Olav Krogsæter (15.07.2009)