Tortricidae (Viklere)
Enarmonia formosana (Barkvikler) Kjell Mjølsnes (30.06.2009)
Epinotia nanana (Liten grankveldvikler) Kjell Mjølsnes (30.06.2009)
Pseudohermenias abietana (Grannålvikler) Kjell Mjølsnes (30.06.2009)
Archips podana (Stor fruktvikler) Kjell Mjølsnes (30.06.2009)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) Kjell Mjølsnes (30.06.2009)
Notocelia uddmanniana (Rustrød rosevikler) Kjell Mjølsnes (30.06.2009)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Kjell Mjølsnes (30.06.2009)
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) Kjell Mjølsnes (30.06.2009)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Pål Mølnvik (30.06.2009)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Egil Frantzen (23.06.2009)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Egil Frantzen (23.06.2009)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) Egil Frantzen (23.06.2009)
Bactra lacteana/lancealana/robustana (Sumpviklerne) Frode Falkenberg (28.06.2009)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Frode Falkenberg (28.06.2009)
Celypha rurestrana (Sveveprydvikler) Kjell Mjølsnes (28.06.2009)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Kjell Mjølsnes (27.06.2009)
Cochylis dubitana (Svevepraktvikler) Kjell Mjølsnes (27.06.2009)
Phiaris metallicana (Gullprydvikler) Kjell Mjølsnes (27.06.2009)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) Kjell Mjølsnes (28.06.2009)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Kjell Mjølsnes (28.06.2009)
Apotomis sauciana (Mørk løvvikler) Kjell Mjølsnes (28.06.2009)
Apotomis sauciana (Mørk løvvikler) Kjell Mjølsnes (28.06.2009)
Gypsonoma nitidulana (Grå kvistvikler) Kjell Mjølsnes (28.06.2009)
Gypsonoma nitidulana (Grå kvistvikler) Kjell Mjølsnes (28.06.2009)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Egil Frantzen (22.06.2009)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Frode Falkenberg (27.06.2009)
Epiblema cirsiana/scutulana/sticticana Trond Einar Brobakk (24.06.2009)
Grapholita compositella (Kløverfrøvikler) Trond Einar Brobakk (24.06.2009)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Kjell Mjølsnes (25.06.2009)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Kjell Mjølsnes (25.06.2009)
Celypha cespitana (Engprydvikler) John Grønning (25.06.2009)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Kjell Mjølsnes (24.06.2009)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Kristian Hassel (04.06.2009)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Kjell Mjølsnes (23.06.2009)
Epinotia bilunana (Hvit kveldvikler) Leiv Tommas Haugen (23.06.2009)
Epinotia bilunana (Hvit kveldvikler) Leiv Tommas Haugen (23.06.2009)
Cydia succedana (Tiriltungeglansvikler) Kjell Mjølsnes (22.06.2009)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) Kjell Mjølsnes (22.06.2009)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Pål Mølnvik (22.06.2009)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Pål Mølnvik (22.06.2009)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) Kjell Mjølsnes (21.06.2009)
Epinotia bilunana (Hvit kveldvikler) Kjell Mjølsnes (21.06.2009)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Frode Falkenberg (21.06.2009)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Frode Falkenberg (16.06.2009)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Michael Fredriksen (16.06.2009)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Michael Fredriksen (16.06.2009)
Clepsis senecionana (Rustbladvikler) Olav Krogsæter (14.06.2009)
Syndemis musculana (Grå bladvikler) Michael Fredriksen (13.06.2009)