Lepidoptera (Sommerfugler)
Herminia tarsipennalis (Gråbrunt viftefly) Frode Falkenberg (30.06.2008)
Geometra papilionaria (Kjempebladmåler) Frode Falkenberg (30.06.2008)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Frode Falkenberg (30.06.2008)
Colostygia pectinataria (Svartflekket olivenmåler) Frode Falkenberg (30.06.2008)
Autographa pulchrina (Fiolettbrunt metallfly) Frode Falkenberg (30.06.2008)
Scoparia ambigualis (Junimosemott) Olav Krogsæter (30.06.2008)
Epiblema scutulana (Tistelstengelvikler) Olav Krogsæter (30.06.2008)
Gillmeria pallidactyla (Ryllikfjærmøll) Olav Krogsæter (30.06.2008)
Crambus pascuella (Beitenebbmott) Olav Krogsæter (30.06.2008)
Lycophotia porphyrea (Røsslyngfly) Olav Krogsæter (30.06.2008)
Agriphila straminella (Blek nebbmott) Olav Krogsæter (30.06.2008)
Korscheltellus fusconebulosa (Bregneroteter) Olav Krogsæter (30.06.2008)
Chionodes electella Olav Krogsæter (30.06.2008)
Tinea semifulvella (Rødgul reirmøll) Frode Falkenberg (29.06.2008)
Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler) Frode Falkenberg (29.06.2008)
Polychrysia moneta (Tyrihjelmfly) Frode Falkenberg (29.06.2008)
Polychrysia moneta (Tyrihjelmfly) Frode Falkenberg (29.06.2008)
Lycophotia porphyrea (Røsslyngfly) Frode Falkenberg (29.06.2008)
Caradrina clavipalpis (Husfly) Trond S. Gimre (08.06.2008)
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) Egil Frantzen (29.06.2008)
Actinotia polyodon (Tannet perikumfly) Egil Frantzen (29.06.2008)
Ematurga atomaria (Lyngmåler) Olav Krogsæter (27.06.2008)
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) Olav Krogsæter (26.06.2008)
Apamea anceps (Lyst sandengfly) Alf Tore Mjøs (08.06.2008)
Crambus pascuella (Beitenebbmott) Alf Tore Mjøs (08.06.2008)
Endrosis sarcitrella (Klistermøll) Alf Tore Mjøs (08.06.2008)
Eupithecia absinthiata (Brun dvergmåler) Alf Tore Mjøs (08.06.2008)
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) Alf Tore Mjøs (08.06.2008)
Gillmeria pallidactyla (Ryllikfjærmøll) Alf Tore Mjøs (08.06.2008)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Alf Tore Mjøs (08.06.2008)
Ptilodon capucina (Kameltannspinner) Alf Tore Mjøs (08.06.2008)
Eupithecia sp. (Dvergmålere) Alf Tore Mjøs (08.06.2008)
Rusina ferruginea (Skyggefly) Alf Tore Mjøs (08.06.2008)
Longalatedes elymi (Marehalmfly) Alf Tore Mjøs (08.06.2008)
Bactra lancealana (Sivsumpvikler) Alf Tore Mjøs (08.06.2008)
Xanthorhoe montanata (Hvit båndmåler) Alf Tore Mjøs (08.06.2008)
Erebia pandrose (Fjellringvinge) Arild Breistøl (29.06.2008)
Caradrina morpheus (Brunt urtefly) Alf Tore Mjøs (07.06.2008)
Longalatedes elymi (Marehalmfly) Alf Tore Mjøs (07.06.2008)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) Alf Tore Mjøs (07.06.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Alf Tore Mjøs (07.06.2008)
Leucania comma (Kommagressfly) a (07.06.2008)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) Alf Tore Mjøs (07.06.2008)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Alf Tore Mjøs (07.06.2008)
Abrostola triplasia (Brungult neslefly) Alf Tore Mjøs (07.06.2008)
Anerastia lotella (Gressmalmott) Alf Tore Mjøs (07.06.2008)
Elachista argentella Alf Tore Mjøs (07.06.2008)
Eupithecia sp. (Dvergmålere) Alf Tore Mjøs (07.06.2008)