Hadeninae
Apamea furva (Mørkt engfly) Frode Falkenberg (04.08.2008)
Aporophyla nigra (Stort lyngheifly) Even Mjaaland (30.08.2008)
Aporophyla lueneburgensis (Grått lyngheifly) Even Mjaaland (26.08.2008)
Tholera cespitis (Gulringet åkerfly) Even Mjaaland (26.08.2008)
Lateroligia ophiogramma (Sumpengfly) Frode Falkenberg (02.08.2009)
Mythimna impura (Brungult gressfly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Apamea rubrirena (Røddusket engfly) Kjell Mjølsnes (10.08.2007)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Lateroligia ophiogramma (Sumpengfly) Alf Tore Mjøs (07.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Alf Tore Mjøs (07.08.2009)
Mythimna impura (Brungult gressfly) Alf Tore Mjøs (07.08.2009)
Mesapamea didyma (Espers grasengfly) Leiv Tommas Haugen (08.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Lars-Henrik Jensen (13.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Lars-Henrik Jensen (13.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Lars-Henrik Jensen (13.08.2009)
Apamea furva (Mørkt engfly) Lars-Henrik Jensen (13.08.2009)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Frode Falkenberg (05.08.2008)
Tholera cespitis (Gulringet åkerfly) Kjell Tore Vogsland (07.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Lars-Henrik Jensen (17.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Lars-Henrik Jensen (17.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Lars-Henrik Jensen (15.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Lars-Henrik Jensen (02.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Lars-Henrik Jensen (06.08.2009)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Egil Frantzen (26.08.2009)
Anarta trifolii (Kløverheifly) Frode Falkenberg (14.08.2009)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Trond Einar Brobakk (29.08.2009)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Trond Einar Brobakk (24.08.2009)
Mythimna pallens (Halmgult gressfly) Trond Einar Brobakk (20.08.2009)
Mesapamea sp. (Grasengfly) Alf Tore Mjøs (03.08.2009)
Mythimna pallens (Halmgult gressfly) Alf Tore Mjøs (03.08.2009)
Lacanobia oleracea (Hagelundfly) Alf Tore Mjøs (03.08.2009)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Alf Tore Mjøs (03.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Alf Tore Mjøs (03.08.2009)
Lacanobia suasa (Brunt lundfly) Lars Erik Johannessen (30.08.2009)
Tholera cespitis (Gulringet åkerfly) Svein Bekkum (29.08.2009)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Kjell Mjølsnes (28.08.2009)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Svein Bekkum (27.08.2009)
Aporophyla nigra (Stort lyngheifly) Olav Krogsæter (27.08.2009)
Mniotype satura (Høstlærfly) Kjell Mjølsnes (26.08.2009)
Tholera cespitis (Gulringet åkerfly) Kjell Mjølsnes (26.08.2009)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Svein Bekkum (25.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Olav Krogsæter (26.08.2009)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Michael Fredriksen (25.08.2009)
Mesapamea sp. (Grasengfly) Michael Fredriksen (25.08.2009)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Lars Erik Johannessen (25.08.2009)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Olav Krogsæter (25.08.2009)