Tortricidae (Viklere)
Epinotia brunnichana (Grå kveldvikler) John Grønning (21.08.2012)
Eudemis profundana (Eikerullvikler) John Grønning (21.08.2012)
Acleris sp. John Skartveit (14.08.2012)
Acleris holmiana (Rød flatvikler) Øyvind Stickler (20.08.2012)
Acleris forsskaleana (Lønneblomstflatvikler) Øyvind Stickler (20.08.2012)
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) Øyvind Stickler (20.08.2012)
Epinotia solandriana (Augustkveldvikler) Nils Rogn (19.08.2012)
Acleris laterana (Buskflatvikler) Øyvind Stickler (18.08.2012)
Zeiraphera griseana (Bartrekveldvikler) Øyvind Stickler (18.08.2012)
Epinotia brunnichana (Grå kveldvikler) Øyvind Stickler (18.08.2012)
Epinotia nemorivaga (Melbærkveldvikler) Svein Bekkum (17.08.2012)
Eupoecilia sanguisorbana (Blodtoppraktvikler) Even Mjaaland (13.08.2012)
Philedone gerningana (Fjærbåndvikler) Even Mjaaland (12.08.2012)
Acleris holmiana (Rød flatvikler) Øyvind Stickler (15.08.2012)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Øyvind Stickler (15.08.2012)
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) Øyvind Stickler (15.08.2012)
Epinotia nisella (Raklekveldvikler) Øyvind Stickler (15.08.2012)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Nils Rogn (12.08.2012)
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) Ivar Stormo (08.08.2012)
Apotomis sauciana (Mørk løvvikler) Svein Bekkum (13.08.2012)
Epinotia cruciana (Rødflekket kveldvikler) Svein Bekkum (13.08.2012)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Olav Krogsæter (07.08.2012)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Olav Krogsæter (07.08.2012)
Eupoecilia angustana (Lyngheipraktvikler) Olav Krogsæter (07.08.2012)
Dichrorampha petiverella (Hesteskorotvikler) Svein Bekkum (12.08.2012)
Dichrorampha petiverella (Hesteskorotvikler) Svein Bekkum (12.08.2012)
Epinotia mercuriana (Fjellkveldvikler) Svein Bekkum (12.08.2012)
Epinotia mercuriana (Fjellkveldvikler) Svein Bekkum (12.08.2012)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Svein Bekkum (11.08.2012)
Eana penziana (Praktskyggevikler) Svein Bekkum (11.08.2012)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Nils Rogn (05.08.2012)
Epinotia trigonella (Bjørkekveldvikler) Nils Rogn (05.08.2012)
Epinotia trigonella (Bjørkekveldvikler) Nils Rogn (05.08.2012)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Olav Krogsæter (06.08.2012)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Olav Krogsæter (06.08.2012)
Enarmonia formosana (Barkvikler) Olav Krogsæter (06.08.2012)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Olav Krogsæter (03.08.2012)
Apotomis infida (Båndløvvikler) Olav Krogsæter (01.08.2012)
Dichelia histrionana (Bartrevikler) Alf Tore Mjøs (05.08.2012)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) Svein Bekkum (07.08.2012)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Nils Rogn (04.08.2012)
Lobesia abscisana (Tistelskuddvikler) Kjell Mjølsnes (04.08.2012)
Philedone gerningana (Fjærbåndvikler) Kjell Mjølsnes (03.08.2012)
Cochylidia implicitana (Kystpraktvikler) Kjell Mjølsnes (03.08.2012)
Epinotia cruciana (Rødflekket kveldvikler) Kjell Mjølsnes (03.08.2012)
Spilonota ocellana (Epleknoppvikler) Kjell Tore Vogsland (02.08.2012)
Bactra lacteana/lancealana/robustana (Sumpviklerne) Kjell Tore Vogsland (02.08.2012)