«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)
Agriphila straminella (Blek nebbmott) Turid og Jarle Bakken (21.07.2014)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) Turid og Jarle Bakken (21.07.2014)
Catoptria permutatella (Treflekket nebbmott) Turid og Jarle Bakken (21.07.2014)
Anthophila fabriciana (Neslebredmøll) Trond Fürstenberg (23.07.2014)
Phiaris bipunctana (Båndprydvikler) Nils Rogn (22.07.2014)
Sparganothis rubicundana (Fjellnebbvikler) Nils Rogn (22.07.2014)
Catoptria margaritella (Perlemornebbmott) Nils Rogn (22.07.2014)
Phiaris micana (Sølvprydvikler) Nils Rogn (22.07.2014)
Crambus alienellus (Myrnebbmott) Nils Rogn (22.07.2014)
Catoptria falsella (Klippenebbmott) Frode Falkenberg (24.07.2014)
Alucita hexadactyla (Kaprifolfingermøll) Turid og Jarle Bakken (18.07.2014)
Gillmeria ochrodactyla (Reinfannfjærmøll) Turid og Jarle Bakken (18.07.2014)
Udea lutealis (Blek engmott) Hans Brubak (31.07.2014)
Anacampsis blattariella Even Mjaaland (24.07.2014)
Sorhagenia sp. Even Mjaaland (24.07.2014)
Gelechia rhombella Even Mjaaland (24.07.2014)
Caryocolum fraternella Even Mjaaland (24.07.2014)
Ypsolopha alpella Even Mjaaland (24.07.2014)
Carpatolechia decorella Even Mjaaland (24.07.2014)
Epinotia brunnichana (Grå kveldvikler) Even Mjaaland (24.07.2014)
Carpatolechia decorella Even Mjaaland (24.07.2014)
Ypsolopha nemorella Even Mjaaland (24.07.2014)
Gelechia nigra Even Mjaaland (24.07.2014)
Hypatima rhomboidella Even Mjaaland (24.07.2014)
Cochylis dubitana (Svevepraktvikler) Olav Krogsæter (29.07.2014)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) John Stenersen (31.07.2014)
Cochylis dubitana (Svevepraktvikler) John Stenersen (31.07.2014)
Epiblema foenella (Burotstengelvikler) John Stenersen (31.07.2014)
Celypha cespitana (Engprydvikler) John Stenersen (31.07.2014)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) John Stenersen (31.07.2014)
Archips oporana (Furubjellevikler) John Stenersen (31.07.2014)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) John Stenersen (31.07.2014)
Zelotherses paleana (Sørlig gulbladvikler) John Stenersen (31.07.2014)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) John Stenersen (31.07.2014)
Epiblema foenella (Burotstengelvikler) John Stenersen (31.07.2014)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) John Stenersen (31.07.2014)
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) John Stenersen (31.07.2014)
Acleris variegana (Marmorflatvikler) John Stenersen (31.07.2014)
Acleris forsskaleana (Lønneblomstflatvikler) John Stenersen (31.07.2014)
Archips rosana (Brun bjellevikler) John Stenersen (31.07.2014)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) John Stenersen (31.07.2014)
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) John Stenersen (31.07.2014)
Agapeta zoegana (Ringpraktvikler) John Stenersen (31.07.2014)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) John Stenersen (31.07.2014)
Gracillaria syringella (Syrinminérmøll) John Stenersen (31.07.2014)
Gracillaria syringella (Syrinminérmøll) John Stenersen (31.07.2014)
Ypsolopha sequella John Stenersen (31.07.2014)
Agriphila tristella (Okernebbmott) John Stenersen (31.07.2014)