«Macro-heterocera» (Nattsommerfugler makro)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Frank Lyngvær (28.08.2020)
Thera firmata (Fjærbarmåler) Frank Lyngvær (28.08.2020)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Frank Lyngvær (28.08.2020)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Frank Lyngvær (28.08.2020)
Aporophyla nigra (Stort lyngheifly) Frank Lyngvær (28.08.2020)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Frank Lyngvær (28.08.2020)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Frank Lyngvær (28.08.2020)
Dysstroma citrata (Vinkelskogmåler) Alf Tore Mjøs (18.08.2020)
Parastichtis suspecta (Rødlig løvfly) Alf Tore Mjøs (18.08.2020)
Syngrapha interrogationis (Skogmetallfly) Alf Tore Mjøs (12.08.2020)
Eilema depressa (Barlavspinner) Alf Tore Mjøs (12.08.2020)
Ceramica pisi (Rødt hagefly) Sveinung Sigbjørnsen (01.08.2020)
Protolampra sobrina (Barskogfly) Sveinung Sigbjørnsen (01.08.2020)
Apamea exulis (Grått fjellengfly) Sveinung Sigbjørnsen (01.08.2020)
Mniotype adusta (Brunt lærfly) Sveinung Sigbjørnsen (01.08.2020)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Sveinung Sigbjørnsen (01.08.2020)
Apamea schildei (Rødt fjellengfly) Sveinung Sigbjørnsen (01.08.2020)
Notodonta ziczac (Sikksakktannspinner) Sveinung Sigbjørnsen (01.08.2020)
Apamea furva (Mørkt engfly) John Stenersen (13.08.2020)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) John Stenersen (13.08.2020)
Diarsia mendica (Skogteglfly) John Stenersen (13.08.2020)
Mesotype didymata (Hvitveislundmåler) John Stenersen (13.08.2020)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Peter Forseth (13.08.2020)
Antitype chi (Chifly) Peter Forseth (13.08.2020)
Macroglossum stellatarum (Dagsvermer) Ole Terland (11.08.2020)
Laothoe populi (Ospesvermer) John Stenersen (10.08.2020)
Agrotis vestigialis (Fagerjordfly) John Stenersen (10.08.2020)
Agrotis vestigialis (Fagerjordfly) John Stenersen (10.08.2020)
Agrotis vestigialis (Fagerjordfly) John Stenersen (10.08.2020)
Epirrhoe alternata (Grå mauremåler) John Stenersen (10.08.2020)
Lasiocampa trifolii (Kløverspinner) John Stenersen (10.08.2020)
Apamea monoglypha (Stort engfly) John Stenersen (10.08.2020)
Apamea lateritia (Teglrødt engfly) John Stenersen (10.08.2020)
Acronicta euphorbiae (Blågrått kveldfly) John Stenersen (10.08.2020)
Acronicta euphorbiae (Blågrått kveldfly) John Stenersen (10.08.2020)
Euxoa tritici (Gråbrunt sandjordfly) John Stenersen (10.08.2020)
Euxoa tritici (Gråbrunt sandjordfly) John Stenersen (10.08.2020)
Euxoa tritici (Gråbrunt sandjordfly) John Stenersen (10.08.2020)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) John Stenersen (10.08.2020)
Luperina testacea (Blekt stengelfly) John Stenersen (10.08.2020)
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) John Stenersen (10.08.2020)
Pheosia tremula (Seljetannspinner) John Stenersen (10.08.2020)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) John Stenersen (10.08.2020)
Euxoa tritici (Gråbrunt sandjordfly) John Stenersen (08.08.2020)
Ennomos erosaria (Eikeflikmåler) John Stenersen (08.08.2020)
Ennomos erosaria (Eikeflikmåler) John Stenersen (08.08.2020)
Apamea monoglypha (Stort engfly) John Stenersen (08.08.2020)
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) John Stenersen (08.08.2020)