Tortricidae (Viklere)
Bactra lacteana/lancealana/robustana (Sumpviklerne) Frode Falkenberg (11.07.2008)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Frode Falkenberg (15.07.2008)
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) Alf Tore Mjøs (03.07.2008)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Alf Tore Mjøs (03.07.2008)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Trond Einar Brobakk (04.07.2008)
Grapholita compositella (Kløverfrøvikler) Trond Einar Brobakk (04.07.2008)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Frode Falkenberg (12.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Frode Falkenberg (12.07.2008)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) John Grønning (10.07.2008)
Bactra lacteana/lancealana/robustana (Sumpviklerne) Kjell Tore Vogsland (11.07.2008)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) Olav Krogsæter (12.07.2008)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Olav Krogsæter (12.07.2008)
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) Alf Tore Mjøs (29.06.2008)
Epiblema grandaevana (Grå stengelvikler) Alf Tore Mjøs (29.06.2008)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) (29.06.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Frode Falkenberg (09.07.2008)
Bactra lacteana/lancealana/robustana (Sumpviklerne) Frode Falkenberg (09.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (09.07.2008)
Pandemis cinnamomeana (Hvithodebladvikler) Frode Falkenberg (08.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (08.07.2008)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Olav Krogsæter (08.07.2008)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) Alf Tore Mjøs (28.06.2008)
Epiblema grandaevana (Grå stengelvikler) Alf Tore Mjøs (28.06.2008)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Alf Tore Mjøs (28.06.2008)
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) Alf Tore Mjøs (28.06.2008)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Alf Tore Mjøs (28.06.2008)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Olav Krogsæter (07.07.2008)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Frode Falkenberg (05.07.2008)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Egil Frantzen (05.07.2008)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Egil Frantzen (04.07.2008)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Alf Tore Mjøs (14.06.2008)
Celypha striana (Løvetannprydvikler) Kjell Tore Vogsland (03.07.2008)
Grapholita compositella (Kløverfrøvikler) Kjell Tore Vogsland (04.07.2008)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Frode Falkenberg (03.07.2008)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Frode Falkenberg (03.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Frode Falkenberg (03.07.2008)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Olav Krogsæter (02.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (02.07.2008)
Endothenia quadrimaculana (Svinerotstilkvikler) Kjell Tore Vogsland (01.07.2008)
Pseudargyrotoza conwagana (Askevikler) Kjell Tore Vogsland (01.07.2008)
Epinotia signatana (Heggekveldvikler) Kjell Tore Vogsland (29.06.2008)
Epinotia subocellana (Øyekveldvikler) Kjell Tore Vogsland (28.06.2008)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) Kjell Tore Vogsland (27.06.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (01.07.2008)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Frode Falkenberg (30.06.2008)
Epiblema scutulana (Tistelstengelvikler) Olav Krogsæter (30.06.2008)
Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler) Frode Falkenberg (29.06.2008)
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) Olav Krogsæter (26.06.2008)