«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Kjell Tore Vogsland (18.07.2008)
Dichrorampha flavidorsana (Reinfannrotvikler) Kjell Tore Vogsland (23.07.2008)
Eana incanana (Bueskyggevikler) Kjell Tore Vogsland (23.07.2008)
Recurvaria leucatella Kjell Tore Vogsland (21.07.2008)
Crambus heringiellus (Svart nebbmott) Kjell Tore Vogsland (21.07.2008)
Epermenia chaerophyllella (Vårtannmøll) Kjell Tore Vogsland (21.07.2008)
Agriphila straminella (Blek nebbmott) Kjell Tore Vogsland (21.07.2007)
Monopis spilotella (Svarthvit reirmøll) Kjell Tore Vogsland (19.07.2008)
Swammerdamia caesiella Kjell Tore Vogsland (19.07.2008)
Udea prunalis (Buskengmott) Kjell Tore Vogsland (20.07.2008)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Kjell Tore Vogsland (20.07.2008)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Kjell Tore Vogsland (20.07.2008)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Kjell Tore Vogsland (20.07.2008)
Rhopobota ustomaculana (Tyttebærhakevikler) Kjell Tore Vogsland (22.07.2008)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Kjell Tore Vogsland (22.07.2008)
Udea prunalis (Buskengmott) Olav Krogsæter (23.07.2008)
Agriphila inquinatella (Gul nebbmott) Olav Krogsæter (23.07.2008)
Endrosis sarcitrella (Klistermøll) Michael Fredriksen (22.07.2008)
Aphomia sociella (Humlebolvoksmott) Michael Fredriksen (22.07.2008)
Elophila nymphaeata (Flekkdammott) Michael Fredriksen (21.07.2008)
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) Olav Krogsæter (21.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (21.07.2008)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Olav Krogsæter (21.07.2008)
Gillmeria pallidactyla (Ryllikfjærmøll) Trond Einar Brobakk (19.07.2008)
Anania hortulata (Nesleengmott) Trond Einar Brobakk (19.07.2008)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Olav Krogsæter (20.07.2008)
Stenoptilia pterodactyla (Tveskjeggveronikafjærmøll) Olav Krogsæter (20.07.2008)
Udea prunalis (Buskengmott) Olav Krogsæter (20.07.2008)
Eudonia truncicolella (Barkmosemott) Olav Krogsæter (20.07.2008)
Crambus pascuella (Beitenebbmott) Olav Krogsæter (20.07.2008)
Udea prunalis (Buskengmott) Michael Fredriksen (20.07.2008)
Gelechia sororculella Frode Falkenberg (20.07.2009)
Udea prunalis (Buskengmott) Frode Falkenberg (20.07.2008)
Epinotia immundana (Brun kveldvikler) Frode Falkenberg (20.07.2008)
Bactra lancealana (Sivsumpvikler) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Eucosma obumbratana (Dylleengvikler) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Agriphila straminella (Blek nebbmott) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Archips rosana (Brun bjellevikler) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (18.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Trond Einar Brobakk (22.06.2008)
Gillmeria pallidactyla (Ryllikfjærmøll) Trond Einar Brobakk (22.06.2008)
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) Trond Einar Brobakk (22.06.2008)
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) Frode Falkenberg (27.06.2008)
Argyresthia brockeella Frode Falkenberg (27.06.2008)
Helcystogramma rufescens Kjell Tore Vogsland (15.07.2008)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Kjell Tore Vogsland (15.07.2008)