«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)
Enarmonia formosana (Barkvikler) Alf Tore Mjøs (25.06.2023)
Scoparia subfusca (Engmosemott) Alf Tore Mjøs (12.06.2023)
Carpatolechia proximella Alf Tore Mjøs (12.06.2023)
Ancylis geminana (Stor seljesigdvikler) Alf Tore Mjøs (12.06.2023)
Mompha sturnipennella Alf Tore Mjøs (12.06.2023)
Syndemis musculana (Grå bladvikler) Alf Tore Mjøs (12.06.2023)
Epinotia nisella (Raklekveldvikler) Leiv Tommas Haugen (19.08.2023)
Palpita vitrealis (Hvit engmott) Leiv Tommas Haugen (03.10.2023)
Acleris hastiana (Seljeflatvikler) Svein Sellevold Bekkum (03.10.2023)
Acleris holmiana (Rød flatvikler) Nils Rogn (06.09.2023)
Ypsolopha asperella Nils Rogn (06.09.2023)
Acleris notana (Bjørkeflatvikler) Nils Rogn (27.09.2023)
Sciota hostilis (Ospesmalmott) Nils Rogn (05.07.2023)
Elachista diederichsiella Nils Rogn (05.07.2023)
Eriopsela quadrana (Månevikler) Nils Rogn (02.07.2023)
Incurvaria circulella Nils Rogn (02.07.2023)
Incurvaria circulella Nils Rogn (02.07.2023)
Endothenia hebesana (Tyrihjelmstilkvikler) Nils Rogn (29.06.2023)
Endothenia hebesana (Tyrihjelmstilkvikler) Nils Rogn (29.06.2023)
Dichrorampha plumbana (Grå rotvikler) Nils Rogn (29.06.2023)
Epinotia bilunana (Hvit kveldvikler) Nils Rogn (29.06.2023)
Anania coronata (Hyllengmott) Nils Rogn (29.06.2023)
Triaxomera fulvimitrella Nils Rogn (29.06.2023)
Sophronia semicostella Nils Rogn (29.06.2023)
Plutella porrectella (Dagfiolkålmøll) Turid og Jarle Bakken (19.09.2023)
Agonopterix ocellana Turid og Jarle Bakken (09.09.2023)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Turid og Jarle Bakken (09.09.2023)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Turid og Jarle Bakken (08.09.2023)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Turid og Jarle Bakken (08.09.2023)
Platyptilia isodactylus (Landøydafjærmøll)
Acleris aspersana (Mjødurtflatvikler) Svein Sellevold Bekkum (12.09.2023)
Ypsolopha nemorella Leiv Tommas Haugen (10.09.2023)
Elachista maculicerusella Leiv Tommas Haugen (03.09.2023)
Acleris maccana (Blåbærflatvikler) Svein Sellevold Bekkum (02.09.2023)
Acleris effractana/emargana (Grå-/konkavflatvikler) Svein Sellevold Bekkum (02.09.2023)
Ypsolopha parenthesella Turid og Jarle Bakken (29.08.2023)
Acleris maccana (Blåbærflatvikler) Svein Sellevold Bekkum (28.08.2023)
Depressaria sordidatella Svein Sellevold Bekkum (28.08.2023)
Depressaria badiella Svein Sellevold Bekkum (28.08.2023)
Patania ruralis (Kjempeengmott) Svein Sellevold Bekkum (28.08.2023)
Depressaria badiella Turid og Jarle Bakken (27.08.2023)
Chilo phragmitella (Takrørnebbmott) John Skartveit (22.08.2023)
Chilo phragmitella (Takrørnebbmott) John Skartveit (22.08.2023)
Acleris laterana (Buskflatvikler) John Skartveit (19.08.2023)
Eudonia truncicolella (Barkmosemott) John Skartveit (19.08.2023)
Acleris effractana (Grå flatvikler) Svein Sellevold Bekkum (27.08.2023)
Amblyptilia punctidactyla (Svinerotfjærmøll) Leiv Tommas Haugen (26.08.2023)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) John Stenersen (25.08.2023)