Dypterygia scabriuscula (Syrefly) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Diachrysia chrysitis (Større båndmetallfly) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Diarsia rubi (Bringebærteglfly) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acronicta menyanthidis (Myrkveldfly) | | 11.09.2019 | 19.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Craniophora ligustri (Askekveldfly) | | 11.09.2019 | 16.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acronicta rumicis (Syrekveldfly) | | 11.09.2019 | 16.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 11.09.2019 | 16.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Deltote pygarga (Hvitkantglansfly) | | 11.09.2019 | 16.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia triangulum (Triangelbakkefly) | | 11.09.2019 | 16.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) | | 11.09.2019 | 16.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 10.09.2019 | 15.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hada plebeja (Gulflekkfly) | | 10.09.2019 | 15.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Actinotia polyodon (Tannet perikumfly) | | 10.09.2019 | 15.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 10.09.2019 | 10.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Sideridis rivularis (Fiolett nellikfly) | | 10.09.2019 | 09.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 10.09.2019 | 09.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Euplexia lucipara (Lyktebærerfly) | | 10.09.2019 | 08.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 10.09.2019 | 08.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Deltote pygarga (Hvitkantglansfly) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hecatera bicolorata (Tofargefly) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Euplexia lucipara (Lyktebærerfly) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia triangulum (Triangelbakkefly) | | 04.09.2019 | 24.06.2019 | | Morvik (Bergen, Vestland) | |
Lacanobia thalassina (Busklundfly) | | 04.09.2019 | 24.06.2019 | | Morvik (Bergen, Vestland) | |
Autographa gamma (Gammafly) | | 04.09.2019 | 24.06.2019 | | Morvik (Bergen, Vestland) | |
Lacanobia thalassina (Busklundfly) | | 03.09.2019 | 17.06.2019 | | Morvik (Bergen, Vestland) | |
Diarsia rubi (Bringebærteglfly) | | 03.09.2019 | 17.06.2019 | | Morvik (Bergen, Vestland) | |
Lacanobia oleracea (Hagelundfly) | | 03.09.2019 | 12.06.2019 | | Morvik (Bergen, Vestland) | |
Lacanobia oleracea (Hagelundfly) | | 03.09.2019 | 12.06.2019 | | Morvik (Bergen, Vestland) | |
Lacanobia thalassina (Busklundfly) | | 03.09.2019 | 12.06.2019 | | Morvik (Bergen, Vestland) | |
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) | | 03.09.2019 | 12.06.2019 | | Morvik (Bergen, Vestland) | |
Agrotis clavis (Brunpudret jordfly) | | 05.07.2019 | 28.06.2019 | | Hausland, Fevik. (Grimstad, Agder) | |
Lycophotia porphyrea (Røsslyngfly) | | 30.06.2019 | 26.06.2019 | | Årvikenes (Ullensvang, Vestland) | |
Diarsia mendica (Skogteglfly) | | 30.06.2019 | 21.06.2019 | | Sørborg (Bergen, Vestland) | |
Diarsia rubi (Bringebærteglfly) | | 30.06.2019 | 21.06.2019 | | Sørborg (Bergen, Vestland) | |
Euplexia lucipara (Lyktebærerfly) | | 30.06.2019 | 21.06.2019 | | Sørborg (Bergen, Vestland) | |
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) | | 30.06.2019 | 21.06.2019 | | Sørborg (Bergen, Vestland) | |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 30.06.2019 | 21.06.2019 | | Sørborg (Bergen, Vestland) | |
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) | | 30.06.2019 | 21.06.2019 | | Sørborg (Bergen, Vestland) | |
Lacanobia thalassina (Busklundfly) | | 30.06.2019 | 21.06.2019 | | Sørborg (Bergen, Vestland) | |
Apamea sordens (Åkerengfly) | | 25.06.2019 | 25.06.2019 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Axylia putris (Dobbeltpunktfly) | | 25.06.2019 | 25.06.2019 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Athetis pallustris (Engurtefly) | | 25.06.2019 | 25.06.2019 | | Bekkum, Kvikneskogen (Nord-Fron, Innlandet) | |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 25.06.2019 | 25.06.2019 | | Bekkum, Kvikneskogen (Nord-Fron, Innlandet) | |
Diarsia mendica (Skogteglfly) | | 25.06.2019 | 25.06.2019 | | Bekkum, Kvikneskogen (Nord-Fron, Innlandet) | |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 21.06.2019 | 20.06.2019 | | Sørborg (Bergen, Vestland) | |
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) | | 21.06.2019 | 20.06.2019 | | Sørborg (Bergen, Vestland) | |
Lacanobia thalassina (Busklundfly) | | 21.06.2019 | 20.06.2019 | | Sørborg (Bergen, Vestland) | |
Hyppa rectilinea (Raggfly) | | 21.06.2019 | 20.06.2019 | | Sørborg (Bergen, Vestland) | |
Ceramica pisi (Rødt hagefly) | | 21.06.2019 | 20.06.2019 | | Sørborg (Bergen, Vestland) | |