Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) | | 19.11.2019 | 23.07.2019 | Revtangen Ornitologiske Stasjon (Klepp, Rogaland) | |
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) | | 19.11.2019 | 22.07.2019 | Revtangen Ornitologiske Stasjon (Klepp, Rogaland) | |
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) | | 19.11.2019 | 22.07.2019 | Revtangen Ornitologiske Stasjon (Klepp, Rogaland) | |
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) | | 19.11.2019 | 22.07.2019 | Revtangen Ornitologiske Stasjon (Klepp, Rogaland) | |
Cnephasia sp. | | 19.11.2019 | 22.07.2019 | Revtangen Ornitologiske Stasjon (Klepp, Rogaland) | |
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) | | 19.11.2019 | 22.07.2019 | Revtangen Ornitologiske Stasjon (Klepp, Rogaland) | |
Dichelia histrionana (Bartrevikler) | | 21.10.2019 | 21.07.2019 | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Aethes cnicana (Tistelpraktvikler) | | 19.09.2019 | 06.07.2019 | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Zelotherses paleana (Sørlig gulbladvikler) | | 14.09.2019 | 31.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) | | 14.09.2019 | 31.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pandemis dumetana (Bjørnebærbladvikler) | | 14.09.2019 | 30.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Epagoge grotiana (Rustbåndvikler) | | 14.09.2019 | 30.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Zelotherses paleana (Sørlig gulbladvikler) | | 14.09.2019 | 30.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acleris holmiana (Rød flatvikler) | | 14.09.2019 | 30.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cochylis dubitana (Svevepraktvikler) | | 14.09.2019 | 30.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Archips podana (Stor fruktvikler) | | 14.09.2019 | 30.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Dichelia histrionana (Bartrevikler) | | 14.09.2019 | 30.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cochylis atricapitana (Landøydapraktvikler) | | 14.09.2019 | 30.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Zelotherses paleana (Sørlig gulbladvikler) | | 14.09.2019 | 29.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Dichelia histrionana (Bartrevikler) | | 14.09.2019 | 29.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) | | 14.09.2019 | 29.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) | | 14.09.2019 | 29.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cochylis atricapitana (Landøydapraktvikler) | | 14.09.2019 | 29.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acleris forsskaleana (Lønneblomstflatvikler) | | 14.09.2019 | 29.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acleris holmiana (Rød flatvikler) | | 14.09.2019 | 29.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Archips podana (Stor fruktvikler) | | 14.09.2019 | 29.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) | | 14.09.2019 | 27.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Zelotherses paleana (Sørlig gulbladvikler) | | 14.09.2019 | 27.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Epagoge grotiana (Rustbåndvikler) | | 14.09.2019 | 27.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acleris holmiana (Rød flatvikler) | | 14.09.2019 | 27.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Archips podana (Stor fruktvikler) | | 14.09.2019 | 27.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eana incanana (Bueskyggevikler) | | 14.09.2019 | 27.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Dichelia histrionana (Bartrevikler) | | 14.09.2019 | 27.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eana incanana (Bueskyggevikler) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acleris holmiana (Rød flatvikler) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Epagoge grotiana (Rustbåndvikler) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Dichelia histrionana (Bartrevikler) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Archips podana (Stor fruktvikler) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cochylis dubitana (Svevepraktvikler) | | 13.09.2019 | 18.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eana incanana (Bueskyggevikler) | | 13.09.2019 | 18.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) | | 13.09.2019 | 18.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acleris holmiana (Rød flatvikler) | | 13.09.2019 | 18.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Aleimma loeflingiana (Gul eikevikler) | | 13.09.2019 | 17.07.2019 | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) | | 13.09.2019 | 17.07.2019 | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Archips podana (Stor fruktvikler) | | 13.09.2019 | 17.07.2019 | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Archips oporana (Furubjellevikler) | | 13.09.2019 | 16.07.2019 | Andersbonnveien (Sandefjord, Vestfold) | |
Archips xylosteana (Spraglet bjellevikler) | | 13.09.2019 | 16.07.2019 | Andersbonnveien (Sandefjord, Vestfold) | |