Enargia paleacea (Vinkelfly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Dysstroma citrata (Vinkelskogmåler) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Mniotype satura (Høstlærfly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Noctua pronuba (Hagebåndfly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Gymnoscelis rufifasciata (Knoppmåler) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Staurophora celsia (Grønnbåndet rotfly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ecliptopera silaceata (Geitramsdråpemåler) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Autographa gamma (Gammafly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lithophane furcifera (Gaffelkappefly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Thera obeliscata (Furubarmåler) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Crypsedra gemmea (Flekkfly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Thera firmata (Fjærbarmåler) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Agrochola litura (Blågrått høstfly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xanthia icteritia (Blekt gulfly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eupithecia pusillata (Augustdvergmåler) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cirrhia gilvago (Almegulfly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ptilodon capucina (Kameltannspinner) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia baja (Kantplettbakkefly) | | 14.09.2019 | 01.09.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) | | 14.09.2019 | 14.09.2019 | | Sørkedalen 914 (Oslo) | |
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) | | 14.09.2019 | 14.09.2019 | | Sørkedalen 914 (Oslo) | |
Chloroclysta siterata (Mørk irrmåler) | | 13.09.2019 | 13.09.2019 | | Manum (Tønsberg, Vestfold) | |
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) | | 13.09.2019 | 13.09.2019 | | Sørkedalen 914 (Oslo) | |
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) | | 13.09.2019 | 13.09.2019 | | Sørkedalen 914 (Oslo) | |
Phlogophora meticulosa (Taggvingefly) | | 13.09.2019 | 13.09.2019 | | Sørkedalen 914 (Oslo) | |
Gortyna flavago (Tistelstengelfly) | | 13.09.2019 | 12.09.2019 | | Sørkedalen 914 (Oslo) | |
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) | | 13.09.2019 | 12.09.2019 | | Sørkedalen 914 (Oslo) | |
Amphipyra pyramidea (Rødt pyramidefly) | | 13.09.2019 | 12.09.2019 | | Sørkedalen 914 (Oslo) | |
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) | | 11.09.2019 | 11.09.2019 | | Myra, Barman (Hitra, Trøndelag) | |
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) | | 11.09.2019 | 11.09.2019 | | Myra, Barman (Hitra, Trøndelag) | |
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) | | 11.09.2019 | 11.09.2019 | | Barmanveien 9 (Hitra, Trøndelag) | |
Agrochola litura (Blågrått høstfly) | | 11.09.2019 | 11.09.2019 | | Bekkum, Kvikneskogen (Nord-Fron, Innlandet) | |
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) | | 11.09.2019 | 11.09.2019 | | Bekkum, Kvikneskogen (Nord-Fron, Innlandet) | |
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) | | 10.09.2019 | 10.09.2019 | | Sørkedalen 914 (Oslo) | |
Nycteola degenerana (Seljeviklefly) | | 10.09.2019 | 10.09.2019 | | Bekkum, Kvikneskogen (Nord-Fron, Innlandet) | |
Lithophane consocia (Grått kappefly) | | 10.09.2019 | 09.09.2019 | | Bekkum, Kvikneskogen (Nord-Fron, Innlandet) | |
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) | | 10.09.2019 | 09.09.2019 | | Bekkum, Kvikneskogen (Nord-Fron, Innlandet) | |
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) | | 10.09.2019 | 09.09.2019 | | Bekkum, Kvikneskogen (Nord-Fron, Innlandet) | |
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) | | 09.09.2019 | 09.09.2019 | | Barmanveien 9 (Hitra, Trøndelag) | |
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) | | 07.09.2019 | 07.09.2019 | | Bekkum, Kvikneskogen (Nord-Fron, Innlandet) | |
Standfussiana lucernea (Mørkt klippefly) | | 07.09.2019 | 07.09.2019 | | Bekkum, Kvikneskogen (Nord-Fron, Innlandet) | |
Aporophyla nigra (Stort lyngheifly) | | 04.09.2019 | 04.09.2019 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Macroglossum stellatarum (Dagsvermer) | | 02.09.2019 | 02.09.2019 | | Ogmundsvei 18b (Oslo) | |
Scoliopteryx libatrix (Flikfly) | | 01.09.2019 | 01.09.2019 | | Barmanveien 9 (Hitra, Trøndelag) | |