Melitaea diamina (Mørk rutevinge) | | 11.09.2019 | 27.06.2019 | | Steinsholt (Larvik, Vestfold) | |
Aricia artaxerxes (Sankthansblåvinge) | | 11.09.2019 | 27.06.2019 | | Steinsholt (Larvik, Vestfold) | |
Melitaea athalia (Marimjellerutevinge) | | 11.09.2019 | 27.06.2019 | | Steinsholt (Larvik, Vestfold) | |
Boloria selene (Brunflekket perlemorvinge) | | 11.09.2019 | 27.06.2019 | | Steinsholt (Larvik, Vestfold) | |
Boloria euphrosyne (Rødflekket perlemorvinge) | | 11.09.2019 | 27.06.2019 | | Steinsholt (Larvik, Vestfold) | |
Boloria euphrosyne (Rødflekket perlemorvinge) | | 11.09.2019 | 23.06.2019 | | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Colias palaeno (Myrgulvinge) | | 11.09.2019 | 23.06.2019 | | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Vanessa cardui (Tistelsommerfugl) | | 11.09.2019 | 23.06.2019 | | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Plebejus optilete (Myrblåvinge) | | 11.09.2019 | 23.06.2019 | | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Plebejus optilete (Myrblåvinge) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Boloria eunomia (Ringperlemorvinge) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Boloria euphrosyne (Rødflekket perlemorvinge) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Boloria euphrosyne (Rødflekket perlemorvinge) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Aglais urticae (Neslesommerfugl) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Melitaea diamina (Mørk rutevinge) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Glaucopsyche alexis (Kløverblåvinge) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lasiommata maera (Klipperingvinge) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Vanessa atalanta (Admiral) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Coenonympha arcania (Perleringvinge) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Vanessa cardui (Tistelsommerfugl) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lasiommata maera (Klipperingvinge) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Vanessa cardui (Tistelsommerfugl) | | 11.09.2019 | 17.06.2019 | | Youngstorget (Oslo) | |
Vanessa cardui (Tistelsommerfugl) | | 11.09.2019 | 15.06.2019 | | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Callophrys rubi (Grønnstjertvinge) | | 11.09.2019 | 15.06.2019 | | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Boloria euphrosyne (Rødflekket perlemorvinge) | | 11.09.2019 | 15.06.2019 | | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Boloria selene (Brunflekket perlemorvinge) | | 11.09.2019 | 15.06.2019 | | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Boloria eunomia (Ringperlemorvinge) | | 11.09.2019 | 15.06.2019 | | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Colias palaeno (Myrgulvinge) | | 11.09.2019 | 15.06.2019 | | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Cyaniris semiargus (Engblåvinge) | | 11.09.2019 | 15.06.2019 | | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Gonepteryx rhamni (Sitronsommerfugl) | | 10.09.2019 | 15.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Coenonympha arcania (Perleringvinge) | | 10.09.2019 | 15.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Vanessa cardui (Tistelsommerfugl) | | 10.09.2019 | 15.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Gonepteryx rhamni (Sitronsommerfugl) | | 10.09.2019 | 10.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Vanessa cardui (Tistelsommerfugl) | | 10.09.2019 | 10.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Polyommatus icarus (Tiriltungeblåvinge) | | 10.09.2019 | 10.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Coenonympha arcania (Perleringvinge) | | 10.09.2019 | 10.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Aglais urticae (Neslesommerfugl) | | 10.09.2019 | 10.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Vanessa atalanta (Admiral) | | 10.09.2019 | 10.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Vanessa cardui (Tistelsommerfugl) | | 10.09.2019 | 10.06.2019 | | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Boloria euphrosyne (Rødflekket perlemorvinge) | | 10.09.2019 | 10.06.2019 | | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Vanessa cardui (Tistelsommerfugl) | | 10.09.2019 | 08.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Boloria euphrosyne (Rødflekket perlemorvinge) | | 10.09.2019 | 08.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Carterocephalus silvicola (Svartflekksmyger) | | 10.09.2019 | 08.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Polyommatus icarus (Tiriltungeblåvinge) | | 10.09.2019 | 08.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Vanessa atalanta (Admiral) | | 10.09.2019 | 08.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Coenonympha arcania (Perleringvinge) | | 10.09.2019 | 08.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Gonepteryx rhamni (Sitronsommerfugl) | | 07.09.2019 | 19.05.2019 | | Hosanger (Osterøy, Vestland) | |
Anthocharis cardamines (Aurorasommerfugl) | | 07.09.2019 | 19.05.2019 | | Hosanger (Osterøy, Vestland) | |
Pieris napi (Rapssommerfugl) | | 07.09.2019 | 19.05.2019 | | Hosanger (Osterøy, Vestland) | |
Issoria lathonia (Sølvkåpe) | | 04.09.2019 | 03.09.2019 | | Tveitan (Tønsberg, Vestfold) | |