Noctuidae (Nattfly)
Graphiphora augur (Krattfly) Lars Erik Johannessen (14.07.2009)
Plusia putnami (Kortstreket metallfly) Alf Tore Mjøs (13.07.2009)
Plusia putnami (Kortstreket metallfly) Alf Tore Mjøs (13.07.2009)
Photedes minima (Sølvbunkefly) Alf Tore Mjøs (13.07.2009)
Lateroligia ophiogramma (Sumpengfly) Alf Tore Mjøs (13.07.2009)
Anaplectoides prasina (Grønt skogfly) Alf Tore Mjøs (13.07.2009)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Pål Mølnvik (15.07.2009)
Diachrysia chrysitis (Større båndmetallfly) Pål Mølnvik (15.07.2009)
Apamea lateritia (Teglrødt engfly) Olav Krogsæter (15.07.2009)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Olav Krogsæter (15.07.2009)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) Pål Mølnvik (14.07.2009)
Photedes minima (Sølvbunkefly) Olav Krogsæter (14.07.2009)
Agrotsi fatidica (Fjelljordfly) Svein Bekkum (13.07.2009)
Abrostola tripartita (Grått neslefly) Pål Mølnvik (13.07.2009)
Syngrapha diasema (Fjellmetallfly) Svein Bekkum (13.07.2009)
Actinotia polyodon (Tannet perikumfly) Svein Bekkum (13.07.2009)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Svein Bekkum (13.07.2009)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Svein Bekkum (13.07.2009)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) Svein Bekkum (13.07.2009)
Autographa pulchrina (Fiolettbrunt metallfly) Svein Bekkum (13.07.2009)
Graphiphora augur (Krattfly) Frode Falkenberg (12.07.2009)
Photedes minima (Sølvbunkefly) Frode Falkenberg (11.07.2009)
Anaplectoides prasina (Grønt skogfly) Frode Falkenberg (11.07.2009)
Lasionycta staudingeri (Heifjellfly) Olav Krogsæter (04.07.2009)
Lateroligia ophiogramma (Sumpengfly) Alf Tore Mjøs (12.07.2009)
Naenia typica (Nettfly) Alf Tore Mjøs (12.07.2009)
Autographa pulchrina (Fiolettbrunt metallfly) Alf Tore Mjøs (12.07.2009)
Mesoligia furuncula (Spinkelt engfly) Alf Tore Mjøs (12.07.2009)
Longalatedes elymi (Marehalmfly) Alf Tore Mjøs (12.07.2009)
Hoplodrina sp. Alf Tore Mjøs (12.06.2009)
Xestia triangulum (Triangelbakkefly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Syngrapha interrogationis (Skogmetallfly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Syngrapha interrogationis (Skogmetallfly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Sideridis rivularis (Fiolett nellikfly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Polia bombycina (Vinkelhakefly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Lasionycta proxima (Smellefjellfly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Lasionycta imbecilla (Rødknappfly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Lacanobia suasa (Brunt lundfly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Graphiphora augur (Krattfly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Diachrysia chrysitis (Større båndmetallfly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Chersotis cuprea (Kobberfly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Caradrina montana (Lyst urtefly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Autographa pulchrina (Fiolettbrunt metallfly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Autographa macrogamma (Gyllenbrunt metallfly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Apamea sublustris (Gulbrunt engfly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Apamea rubrirena (Røddusket engfly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Apamea remissa (Slåttengfly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Apamea schildei (Rødt fjellengfly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Apamea furva (Mørkt engfly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Apamea crenata (Kileengfly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Agrotis clavis (Brunpudret jordfly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Abrostola tripartita (Grått neslefly) Svein Bekkum (11.07.2009)
Lycophotia porphyrea (Røsslyngfly) Michael Fredriksen (11.07.2009)
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) Frode Falkenberg (09.07.2009)
Apamea remissa (Slåttengfly) Frode Falkenberg (09.07.2009)
Polychrysia moneta (Tyrihjelmfly) Frode Falkenberg (08.07.2009)
Autographa jota (Rødbrunt metallfly) Frode Falkenberg (08.07.2009)
Agrotis exclamationis (Åkerjordfly) John Grønning (01.07.2009)
Acronicta psi (Psikveldfly) John Grønning (01.07.2009)
Mythimna impura (Brungult gressfly) John Grønning (01.07.2009)
Lasionycta imbecilla (Rødknappfly) Svein Bekkum (09.07.2009)
Apamea sublustris (Gulbrunt engfly) Svein Bekkum (09.07.2009)
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) Svein Bekkum (09.07.2009)
Apamea furva (Mørkt engfly) Svein Bekkum (09.07.2009)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) Svein Bekkum (09.07.2009)
Chersotis cuprea (Kobberfly) Svein Bekkum (09.07.2009)
Autographa jota (Rødbrunt metallfly) John Grønning (10.07.2009)
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) (10.07.2009)
Diachrysia chrysitis (Større båndmetallfly) Pål Mølnvik (10.07.2009)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Michael Fredriksen (06.07.2009)
Apamea crenata (Kileengfly) Lars Erik Johannessen (08.07.2009)
Diachrysia stenochrysis (Mindre båndmetallfly) Lars Erik Johannessen (08.07.2009)
Mythimna pallens (Halmgult gressfly) Lars Erik Johannessen (08.07.2009)
Diachrysia chrysitis (Større båndmetallfly) Lars Erik Johannessen (08.07.2009)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) Lars Erik Johannessen (08.07.2009)
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) Kjell Mjølsnes (08.07.2009)
Acronicta megacephala (Ospekveldfly) Kjell Mjølsnes (08.07.2009)
Mythimna impura (Brungult gressfly) Kjell Mjølsnes (08.07.2009)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Kjell Mjølsnes (08.07.2009)
Abrostola tripartita (Grått neslefly) Kjell Mjølsnes (08.07.2009)
Apamea lateritia (Teglrødt engfly) Kjell Mjølsnes (08.07.2009)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Frode Falkenberg (07.07.2009)
Xestia triangulum (Triangelbakkefly) Kjell Mjølsnes (02.07.2009)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Michael Fredriksen (05.07.2009)
Autographa jota (Rødbrunt metallfly) Frode Falkenberg (06.07.2009)
Apamea remissa (Slåttengfly) Alf Tore Mjøs (02.07.2009)
Diachrysia chrysitis (Større båndmetallfly) Alf Tore Mjøs (02.07.2009)
Diarsia florida (Engteglfly) Alf Tore Mjøs (02.07.2009)
Rusina ferruginea (Skyggefly) Lars Erik Johannessen (06.07.2009)
Rusina ferruginea (Skyggefly) Lars Erik Johannessen (06.07.2009)
Syngrapha interrogationis (Skogmetallfly) Lars Erik Johannessen (06.07.2009)
Rusina ferruginea (Skyggefly) Lars Erik Johannessen (05.07.2009)