Noctuidae (Nattfly)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Even Mjaaland (09.09.2014)
Mamestra brassicae (Kålfly) Alf Tore Mjøs (06.09.2014)
Abrostola triplasia (Brungult neslefly) Alf Tore Mjøs (06.09.2014)
Agrotis exclamationis (Åkerjordfly) Alf Tore Mjøs (06.09.2014)
Gortyna flavago (Tistelstengelfly) Alf Tore Mjøs (06.09.2014)
Agrochola lota (Brungrått høstfly) Lars-Henrik Jensen (30.09.2014)
Autographa gamma (Gammafly) Turid og Jarle Bakken (30.09.2014)
Autographa gamma (Gammafly) Frode Falkenberg (30.09.2014)
Rhizedra lutosa (Takrørfly) Olav Krogsæter (30.09.2014)
Griposia aprilina (Grønt eikefly) Ivar Stormo (28.09.2014)
Griposia aprilina (Grønt eikefly) Ivar Stormo (28.09.2014)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Ivar Stormo (27.09.2014)
Panthea coenobita (Bartremunkefly) Ivar Stormo (27.09.2014)
Panthea coenobita (Bartremunkefly) Ivar Stormo (27.09.2014)
Ammoconia caecimacula (Pudderfly) Ivar Stormo (27.09.2014)
Dasypolia templi (Tempelfly) Ivar Stormo (27.09.2014)
Agrochola macilenta (Rettlinjet høstfly) Olav Krogsæter (24.09.2014)
Plusia festucae (Langstreket metallfly) Olav Krogsæter (14.09.2014)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Dag O. Bollingmo (20.09.2014)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Dag O. Bollingmo (20.09.2014)
Rhizedra lutosa (Takrørfly) Ivar Stormo (21.09.2014)
Agrochola litura (Blågrått høstfly) Ivar Stormo (21.09.2014)
Ammoconia caecimacula (Pudderfly) Ivar Stormo (21.09.2014)
Griposia aprilina (Grønt eikefly) Ivar Stormo (21.09.2014)
Xanthia aurago (Bredbåndet gulfly) Ivar Stormo (21.09.2014)
Rhizedra lutosa (Takrørfly) Ivar Stormo (21.09.2014)
Agrotis segetum (Gråpudret jordfly) Frode Falkenberg (21.09.2014)
Agrochola lota (Brungrått høstfly) Frode Falkenberg (21.09.2014)
Autographa gamma (Gammafly) Frode Falkenberg (21.09.2014)
Acronicta euphorbiae (Blågrått kveldfly) Alf Tore Mjøs (18.09.2014)
Mythimna pallens (Halmgult gressfly) Alf Tore Mjøs (19.09.2014)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Ivar Stormo (19.09.2014)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Ivar Stormo (19.09.2014)
Griposia aprilina (Grønt eikefly) Frode Falkenberg (17.09.2014)
Dasypolia templi (Tempelfly) John Stenersen (17.09.2014)
Dasypolia templi (Tempelfly) John Stenersen (17.09.2014)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Alf Tore Mjøs (16.09.2014)
Diachrysia chrysitis (Større båndmetallfly) Alf Tore Mjøs (16.09.2014)
Griposia aprilina (Grønt eikefly) Even Mjaaland (16.09.2014)
Mamestra brassicae (Kålfly) Frode Falkenberg (16.09.2014)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Frode Falkenberg (16.09.2014)
Diarsia rubi (Bringebærteglfly) Frode Falkenberg (16.09.2014)
Phlogophora meticulosa (Taggvingefly) Svein Bekkum (16.09.2014)
Caradrina morpheus (Brunt urtefly) Nils Rogn (16.09.2014)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) John Stenersen (15.09.2014)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) John Stenersen (14.09.2014)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) John Stenersen (14.09.2014)
Dasypolia templi (Tempelfly) Lars Erik Johannessen (07.09.2014)
Dasypolia templi (Tempelfly) Lars Erik Johannessen (07.09.2014)
Dasypolia templi (Tempelfly) Lars Erik Johannessen (07.09.2014)
Rhizedra lutosa (Takrørfly) Kjell Mjølsnes (13.09.2014)
Abrostola triplasia (Brungult neslefly) Kjell Mjølsnes (13.09.2014)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Kjell Mjølsnes (13.09.2014)
Lacanobia oleracea (Hagelundfly) Kjell Mjølsnes (13.09.2014)
Xanthia icteritia (Blekt gulfly) Kjell Mjølsnes (13.09.2014)
Mamestra brassicae (Kålfly) Kjell Mjølsnes (13.09.2014)
Mamestra brassicae (Kålfly) Kjell Mjølsnes (13.09.2014)
Axylia putris (Dobbeltpunktfly) Kjell Mjølsnes (13.09.2014)
Antitype chi (Chifly) Turid og Jarle Bakken (13.09.2014)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Turid og Jarle Bakken (13.09.2014)
Autographa gamma (Gammafly) Ole Terland (04.09.2014)
Lithophane consocia (Grått kappefly) Nils Rogn (12.09.2014)
Lithophane consocia (Grått kappefly) Nils Rogn (12.09.2014)
Xylena vetusta (Svartkantkvistfly) Nils Rogn (12.09.2014)
Agrochola circellaris (Bølgelinjet høstfly) Nils Rogn (12.09.2014)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Frode Falkenberg (12.09.2014)
Abrostola triplasia (Brungult neslefly) Kjell Mjølsnes (12.09.2014)
Plusia festucae (Langstreket metallfly) Kjell Mjølsnes (12.09.2014)
Caradrina morpheus (Brunt urtefly) Kjell Mjølsnes (12.09.2014)
Agrochola lota (Brungrått høstfly) Kjell Mjølsnes (12.09.2014)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Turid og Jarle Bakken (10.09.2014)
Dasypolia templi (Tempelfly) John Stenersen (09.09.2014)
Diachrysia chrysitis (Større båndmetallfly) Ola Moen (09.09.2014)
Agrochola litura (Blågrått høstfly) Svein Bekkum (08.09.2014)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Kjell Jørgensen (08.09.2014)
Agrochola lota (Brungrått høstfly) Olav Krogsæter (08.09.2014)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Olav Krogsæter (08.09.2014)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Dag O. Bollingmo (06.09.2014)
Agrochola lota (Brungrått høstfly) Ivar Stormo (07.09.2014)
Staurophora celsia (Grønnbåndet rotfly) Ivar Stormo (07.09.2014)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) John Stenersen (07.09.2014)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) John Stenersen (07.09.2014)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Ivar Stormo (06.09.2014)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Ivar Stormo (06.09.2014)
Mniotype satura (Høstlærfly) Ivar Stormo (06.09.2014)
Xanthia icteritia (Blekt gulfly) Ivar Stormo (06.09.2014)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Ivar Stormo (06.09.2014)
Agrochola litura (Blågrått høstfly) Ivar Stormo (06.09.2014)
Mniotype satura (Høstlærfly) Lars Erik Johannessen (06.09.2014)
Acronicta euphorbiae (Blågrått kveldfly) Eivind Nielsen (06.09.2014)
Diarsia rubi (Bringebærteglfly) Frode Falkenberg (05.09.2014)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Frode Falkenberg (05.09.2014)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Frode Falkenberg (04.09.2014)
Mamestra brassicae (Kålfly) Frode Falkenberg (02.09.2014)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Turid og Jarle Bakken (05.09.2014)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Kjetil Bekkeli (05.09.2014)