«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)
Rhigognostis schmaltzella Svein Sellevold Bekkum (25.08.2023)
Acleris laterana (Buskflatvikler) Turid og Jarle Bakken (24.08.2023)
Eudonia lacustrata (Skogmosemott) Stein Edward James Grønning (22.08.2023)
Agriphila tristella (Okernebbmott) John Stenersen (21.08.2023)
Falseuncaria degreyana (Smalbåndpraktvikler) John Stenersen (21.08.2023)
Acleris aspersana (Mjødurtflatvikler) John Stenersen (21.08.2023)
Dioryctria abietella (Grankonglesmalmott) John Stenersen (21.08.2023)
Patania ruralis (Kjempeengmott) Svein Sellevold Bekkum (21.08.2023)
Agriphila tristella (Okernebbmott) Leiv Tommas Haugen (18.08.2023)
Amblyptilia acanthadactyla (Lyngfjærmøll) John Stenersen (15.08.2023)
Dichrorampha simpliciana (Burotvikler) John Stenersen (15.08.2023)
Hypsopygia glaucinalis (Båndhalmmott) John Stenersen (15.08.2023)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Turid og Jarle Bakken (16.08.2023)
Udea prunalis (Buskengmott) Turid og Jarle Bakken (15.08.2023)
Ypsolopha dentella (Leddvedsprellemøll) Turid og Jarle Bakken (15.08.2023)
Agonopterix nervosa Turid og Jarle Bakken (15.08.2023)
Cydalima perspectalis (Buksbommott) Dag Øivind Ingierd (15.08.2023)
Cydalima perspectalis (Buksbommott) Dag Øivind Ingierd (15.08.2023)
Endrosis sarcitrella (Klistermøll) Turid og Jarle Bakken (14.08.2023)
Amblyptilia punctidactyla (Svinerotfjærmøll) Leiv Tommas Haugen (14.08.2023)
Eudonia sudetica (Heimosemott) Leiv Tommas Haugen (09.08.2023)
Argyresthia retinella Leiv Tommas Haugen (08.08.2023)
Udea lutealis (Blek engmott) Leiv Tommas Haugen (08.08.2023)
Acleris comariana/laterana (Jordbær-/buskflatvikler) Svein Sellevold Bekkum (10.08.2023)
Ypsolopha dentella (Leddvedsprellemøll) Svein Sellevold Bekkum (09.08.2023)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Svein Sellevold Bekkum (08.08.2023)
Apotomis infida (Båndløvvikler) Svein Sellevold Bekkum (07.08.2023)
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) Turid og Jarle Bakken (06.08.2023)
Hofmannophila pseudospretella (Frømøll) Turid og Jarle Bakken (06.08.2023)
Dioryctria sp. John Skartveit (06.08.2023)
Pempelia palumbella (Lyngsmalmott) Leiv Tommas Haugen (06.08.2023)
Udea lutealis (Blek engmott) Turid og Jarle Bakken (04.08.2023)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Turid og Jarle Bakken (04.08.2023)
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) Svein Sellevold Bekkum (02.08.2023)
Depressaria sordidatella Svein Sellevold Bekkum (02.08.2023)
Elachista humilis Svein Sellevold Bekkum (30.07.2023)
Agriphila inquinatella (Gul nebbmott) Turid og Jarle Bakken (28.07.2023)
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) Turid og Jarle Bakken (27.07.2023)
Catoptria falsella (Klippenebbmott) Turid og Jarle Bakken (26.07.2023)
Platyptilia calodactyla (Gullrisfjærmøll) Svein Sellevold Bekkum (27.07.2023)
Catoptria margaritella (Perlemornebbmott) Svein Sellevold Bekkum (26.07.2023)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Svein Sellevold Bekkum (26.07.2023)
Mompha conturbatella Svein Sellevold Bekkum (26.07.2023)
Argyresthia sorbiella Svein Sellevold Bekkum (26.07.2023)
Argyresthia aurulentella Svein Sellevold Bekkum (24.07.2023)
Paraswammerdamia conspersella Svein Sellevold Bekkum (24.07.2023)
Elachista albifrontella Leiv Tommas Haugen (04.07.2023)
Depressaria pulcherrimella Leiv Tommas Haugen (21.07.2023)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Bryotropha similis/senectella/affinis/umb.. Øyvind Stickler (13.07.2023)
Argyresthia conjugella (Rognebærmøll) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Monopis laevigella (Hvitpunktreirmøll) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Eudonia lacustrata (Skogmosemott) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Vitula serratilineella (Humlebolsmalmott) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Vitula serratilineella (Humlebolsmalmott) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Scoparia subfusca (Engmosemott) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Bryotropha terrella Øyvind Stickler (13.07.2023)
Carcina quercana (Eikemøll) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Gillmeria ochrodactyla (Reinfannfjærmøll) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Elophila nymphaeata (Flekkdammott) Øyvind Stickler (12.07.2023)
Nymphula nitidulata (Porselensdammott) Øyvind Stickler (12.07.2023)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Øyvind Stickler (12.07.2023)
Celypha striana (Løvetannprydvikler) Øyvind Stickler (12.07.2023)
Paratalanta hyalinalis (Knoppurtengmott) Ole Terland (08.07.2023)
Scoparia ambigualis (Junimosemott) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Scoparia ambigualis (Junimosemott) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Anania hortulata (Nesleengmott) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Oegoconia deauratella Øyvind Stickler (07.07.2023)
Agriphila straminella (Blek nebbmott) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Epinotia subocellana (Øyekveldvikler) Svein Sellevold Bekkum (28.06.2023)
Incurvaria oehlmanniella Svein Sellevold Bekkum (28.06.2023)
Gracillaria syringella (Syrinminérmøll) Svein Sellevold Bekkum (27.06.2023)
Gracillaria syringella (Syrinminérmøll) Svein Sellevold Bekkum (27.06.2023)
Scoparia ambigualis (Junimosemott) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Aleimma loeflingiana (Gul eikevikler) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Argyresthia conjugella (Rognebærmøll) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Ostrinia nubilalis (Maispyralide) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Hellinsia didactylites (Grå svevefjærmøll) Øyvind Stickler (26.06.2023)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) John Stenersen (14.06.2023)
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) John Stenersen (14.06.2023)
Notocelia incarnatana (Prydrosevikler) John Stenersen (14.06.2023)