Noctuidae (Nattfly)
Tiliacea citrago (Lindegulfly) Even Mjaaland (15.09.2009)
Amphipyra tragopoginis (Grått pyramidefly) Even Mjaaland (08.09.2009)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Parastichtis suspecta (Rødlig løvfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Xylena solidaginis (Skogkvistfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Xylena solidaginis (Skogkvistfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Agrotis segetum (Gråpudret jordfly) Even Mjaaland (03.09.2009)
Agrotis ipsilon (Langvingejordfly) Even Mjaaland (09.09.2008)
Anarta trifolii (Kløverheifly) Even Mjaaland (09.09.2008)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Bjørn Pettersen (16.09.2006)
Agrochola lota (Brungrått høstfly) Alf Tore Mjøs (06.09.2009)
Agrochola circellaris (Bølgelinjet høstfly) Alf Tore Mjøs (06.09.2009)
Gortyna flavago (Tistelstengelfly) Alf Tore Mjøs (06.09.2009)
Caradrina morpheus (Brunt urtefly) Alf Tore Mjøs (06.09.2009)
Agrotis segetum (Gråpudret jordfly) Alf Tore Mjøs (06.09.2009)
Agrochola lota (Brungrått høstfly) Alf Tore Mjøs (13.09.2008)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Olav Krogsæter (29.09.2009)
Xylena solidaginis (Skogkvistfly) Frode Falkenberg (12.09.2009)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Lars-Henrik Jensen (27.09.2009)
Phlogophora meticulosa (Taggvingefly) Lars-Henrik Jensen (27.09.2009)
Phlogophora meticulosa (Taggvingefly) Lars-Henrik Jensen (27.09.2009)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Olav Krogsæter (28.09.2009)
Lithophane consocia (Grått kappefly) Pål Mølnvik (27.09.2009)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Pål Mølnvik (27.09.2009)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Svein Bekkum (26.09.2009)
Amphipyra tragopoginis (Grått pyramidefly) Svein Bekkum (26.09.2009)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Svein Bekkum (26.09.2009)
Enargia paleacea (Vinkelfly) Svein Bekkum (26.09.2009)
Dasypolia templi (Tempelfly) Svein Bekkum (26.09.2009)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Svein Bekkum (26.09.2009)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Olav Krogsæter (26.09.2009)
Aporophyla nigra (Stort lyngheifly) Olav Krogsæter (26.09.2009)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Olav Krogsæter (26.09.2009)
Griposia aprilina (Grønt eikefly) Leiv Tommas Haugen (25.09.2009)
Lithophane consocia (Grått kappefly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Antitype chi (Chifly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Agrochola circellaris (Bølgelinjet høstfly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Agrochola circellaris (Bølgelinjet høstfly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Lithophane consocia (Grått kappefly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Lars-Henrik Jensen (17.09.2009)
Autographa gamma (Gammafly) Olav Krogsæter (25.09.2009)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Olav Krogsæter (25.09.2009)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Olav Krogsæter (25.09.2009)