Noctuidae (Nattfly)
Tiliacea citrago (Lindegulfly) Even Mjaaland (15.09.2009)
Amphipyra tragopoginis (Grått pyramidefly) Even Mjaaland (08.09.2009)
Parastichtis suspecta (Rødlig løvfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Xylena solidaginis (Skogkvistfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Xylena solidaginis (Skogkvistfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Agrotis segetum (Gråpudret jordfly) Even Mjaaland (03.09.2009)
Agrotis ipsilon (Langvingejordfly) Even Mjaaland (09.09.2008)
Anarta trifolii (Kløverheifly) Even Mjaaland (09.09.2008)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Bjørn Pettersen (16.09.2006)
Agrochola circellaris (Bølgelinjet høstfly) Alf Tore Mjøs (06.09.2009)
Agrochola lota (Brungrått høstfly) Alf Tore Mjøs (06.09.2009)
Agrotis segetum (Gråpudret jordfly) Alf Tore Mjøs (06.09.2009)
Caradrina morpheus (Brunt urtefly) Alf Tore Mjøs (06.09.2009)
Gortyna flavago (Tistelstengelfly) Alf Tore Mjøs (06.09.2009)
Agrochola lota (Brungrått høstfly) Alf Tore Mjøs (13.09.2008)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Olav Krogsæter (29.09.2009)
Xylena solidaginis (Skogkvistfly) Frode Falkenberg (12.09.2009)
Phlogophora meticulosa (Taggvingefly) Lars-Henrik Jensen (27.09.2009)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Lars-Henrik Jensen (27.09.2009)
Phlogophora meticulosa (Taggvingefly) Lars-Henrik Jensen (27.09.2009)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Olav Krogsæter (28.09.2009)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Pål Mølnvik (27.09.2009)
Lithophane consocia (Grått kappefly) Pål Mølnvik (27.09.2009)
Amphipyra tragopoginis (Grått pyramidefly) Svein Bekkum (26.09.2009)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Svein Bekkum (26.09.2009)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Svein Bekkum (26.09.2009)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Svein Bekkum (26.09.2009)
Dasypolia templi (Tempelfly) Svein Bekkum (26.09.2009)
Enargia paleacea (Vinkelfly) Svein Bekkum (26.09.2009)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Olav Krogsæter (26.09.2009)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Olav Krogsæter (26.09.2009)
Aporophyla nigra (Stort lyngheifly) Olav Krogsæter (26.09.2009)
Griposia aprilina (Grønt eikefly) Leiv Tommas Haugen (25.09.2009)
Agrochola circellaris (Bølgelinjet høstfly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Lithophane consocia (Grått kappefly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Agrochola circellaris (Bølgelinjet høstfly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Lithophane consocia (Grått kappefly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Antitype chi (Chifly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Lars-Henrik Jensen (17.09.2009)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Olav Krogsæter (25.09.2009)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Olav Krogsæter (25.09.2009)
Autographa gamma (Gammafly) Olav Krogsæter (25.09.2009)