Tortricidae (Viklere)
Lobesia abscisana (Tistelskuddvikler) Alf Tore Mjøs (28.07.2010)
Cydia succedana (Tiriltungeglansvikler) Frode Falkenberg (18.07.2010)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) Frode Falkenberg (02.07.2010)
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) Frode Falkenberg (02.07.2010)
Notocelia uddmanniana (Rustrød rosevikler) Frode Falkenberg (02.07.2010)
Pammene fasciana (Båndsolvikler) Frode Falkenberg (02.07.2010)
Gypsonoma dealbana (Eikekvistvikler) Frode Falkenberg (02.07.2010)
Gypsonoma sociana (Ospekvistvikler) Even Mjaaland (11.07.2010)
Acleris comariana (Jordbærflatvikler) Frode Falkenberg (29.07.2010)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Alf Tore Mjøs (27.07.2010)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Alf Tore Mjøs (27.07.2010)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2010)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2010)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Trond Einar Brobakk (28.07.2010)
Epinotia gimmerthaliana (Blokkebærkveldvikler) Trond Einar Brobakk (27.07.2010)
Notocelia rosaecolana (Blek rosevikler) Alf Tore Mjøs (25.07.2010)
Pandemis cinnamomeana (Hvithodebladvikler) Trond Einar Brobakk (23.07.2010)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Trond Einar Brobakk (18.07.2010)
Dichrorampha acuminatana (Spissvinget rotvikler) Trond Einar Brobakk (18.07.2010)
Epinotia tenerana (Orekveldvikler) Frode Falkenberg (01.07.2010)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) Trond Einar Brobakk (15.07.2010)
Phiaris micana (Sølvprydvikler) Trond Einar Brobakk (15.07.2010)
Celypha siderana (Spireaprydvikler) Trond Einar Brobakk (15.07.2010)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) Egil Frantzen (20.07.2010)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Egil Frantzen (20.07.2010)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) Egil Frantzen (20.07.2010)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Egil Frantzen (21.07.2010)
Endothenia quadrimaculana (Svinerotstilkvikler) Alf Tore Mjøs (24.07.2010)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Alf Tore Mjøs (22.07.2010)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Alf Tore Mjøs (22.07.2010)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Trond Einar Brobakk (11.07.2010)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) Trond Einar Brobakk (11.07.2010)
Pseudargyrotoza conwagana (Askevikler) Trond Einar Brobakk (09.07.2010)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Trond Einar Brobakk (04.07.2010)
Pseudohermenias abietana (Grannålvikler) Trond Einar Brobakk (04.07.2010)
Tortricidae indet. (Viklere) Alf Tore Mjøs (31.07.2010)
Pandemis cinnamomeana (Hvithodebladvikler) Alf Tore Mjøs (31.07.2010)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Even Mjaaland (31.07.2010)
Adoxophyes orana (Eplebladvikler) Even Mjaaland (31.07.2010)
Archips rosana (Brun bjellevikler) Even Mjaaland (31.07.2010)
Apotomis capreana (Seljeløvvikler) Even Mjaaland (31.07.2010)
Acleris forsskaleana (Lønneblomstflatvikler) Even Mjaaland (31.07.2010)
Archips oporana (Furubjellevikler) Alf Tore Mjøs (30.07.2010)
Epinotia signatana (Heggekveldvikler) Alf Tore Mjøs (30.07.2010)
Epinotia tenerana (Orekveldvikler) Alf Tore Mjøs (30.07.2010)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Alf Tore Mjøs (29.07.2010)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) Alf Tore Mjøs (29.07.2010)
Epinotia signatana (Heggekveldvikler) Alf Tore Mjøs (29.07.2010)