Olethreutes arcuella (Okerprydvikler) | | 25.02.2020 | 24.06.2019 | | Bakkeløkka (Asker, Akershus) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 29.10.2019 | 20.06.2019 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Phtheochroa inopiana (Burotpraktvikler) | | 29.10.2019 | 20.06.2019 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) | | 15.10.2019 | 17.06.2019 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Endothenia quadrimaculana (Svinerotstilkvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Archips podana (Stor fruktvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Apotomis capreana (Seljeløvvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cochylis pallidana (Blåmunkepraktvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Phiaris metallicana (Gullprydvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Apotomis sauciana (Mørk løvvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ancylis laetana (Ospesigdvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pseudosciaphila branderiana (Ospevikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Spilonota ocellana (Epleknoppvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ancylis unculana (Trollheggsigdvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eucosma cana (Tistelengvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Adoxophyes orana (Eplebladvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Enarmonia formosana (Barkvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eupoecilia ambiguella (Trollheggpraktvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eucosma cana (Tistelengvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Endothenia quadrimaculana (Svinerotstilkvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Archips podana (Stor fruktvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ancylis laetana (Ospesigdvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Epinotia bilunana (Hvit kveldvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Phiaris metallicana (Gullprydvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Dichelia histrionana (Bartrevikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Clepsis rurinana (Buskbladvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Pseudohermenias abietana (Grannålvikler) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Aleimma loeflingiana (Gul eikevikler) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Enarmonia formosana (Barkvikler) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Epagoge grotiana (Rustbåndvikler) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Tortrix viridana (Grønn eikevikler) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Apotomis turbidana (Hvitflekket løvvikler) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Phiaris metallicana (Gullprydvikler) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Endothenia quadrimaculana (Svinerotstilkvikler) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pseudosciaphila branderiana (Ospevikler) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |