Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hedya atropunctana (Rosa fugleskittvikler) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pseudohermenias abietana (Grannålvikler) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hedya atropunctana (Rosa fugleskittvikler) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Piniphila bifasciana (Furublomstvikler) | | 11.09.2019 | 23.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Phiaris metallicana (Gullprydvikler) | | 11.09.2019 | 23.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Apotomis sauciana (Mørk løvvikler) | | 11.09.2019 | 23.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) | | 11.09.2019 | 23.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cochylis dubitana (Svevepraktvikler) | | 11.09.2019 | 23.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 11.09.2019 | 23.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) | | 11.09.2019 | 23.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Apotomis capreana (Seljeløvvikler) | | 11.09.2019 | 23.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cochylis pallidana (Blåmunkepraktvikler) | | 11.09.2019 | 23.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Adoxophyes orana (Eplebladvikler) | | 11.09.2019 | 24.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Phiaris metallicana (Gullprydvikler) | | 11.09.2019 | 24.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) | | 11.09.2019 | 24.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) | | 11.09.2019 | 24.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 11.09.2019 | 24.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) | | 11.09.2019 | 24.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Endothenia quadrimaculana (Svinerotstilkvikler) | | 11.09.2019 | 24.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) | | 11.09.2019 | 24.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Endothenia quadrimaculana (Svinerotstilkvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cydia pomonella (Epleglansvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Dichelia histrionana (Bartrevikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Adoxophyes orana (Eplebladvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Phiaris metallicana (Gullprydvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Gibberifera simplana (Hvithodevikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Gibberifera simplana (Hvithodevikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pseudosciaphila branderiana (Ospevikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eana penziana (Praktskyggevikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Falseuncaria degreyana (Smalbåndpraktvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Zelotherses paleana (Sørlig gulbladvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Phiaris metallicana (Gullprydvikler) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |