Mythimna impura (Brungult gressfly) | | 14.09.2019 | 29.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Crypsedra gemmea (Flekkfly) | | 14.09.2019 | 29.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Mythimna pallens (Halmgult gressfly) | | 14.09.2019 | 29.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 14.09.2019 | 29.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 14.09.2019 | 27.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Apamea monoglypha (Stort engfly) | | 14.09.2019 | 27.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Mythimna ferrago (Teglrødt gressfly) | | 14.09.2019 | 27.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Polia bombycina (Vinkelhakefly) | | 14.09.2019 | 27.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Crypsedra gemmea (Flekkfly) | | 14.09.2019 | 27.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) | | 14.09.2019 | 27.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Apamea rubrirena (Røddusket engfly) | | 14.09.2019 | 27.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Apamea remissa (Slåttengfly) | | 14.09.2019 | 27.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Mythimna impura (Brungult gressfly) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Mythimna ferrago (Teglrødt gressfly) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lacanobia thalassina (Busklundfly) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lacanobia oleracea (Hagelundfly) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Apamea lateritia (Teglrødt engfly) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Polia bombycina (Vinkelhakefly) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Apamea rubrirena (Røddusket engfly) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Polia hepatica (Buehakefly) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Mythimna pallens (Halmgult gressfly) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Apamea lateritia (Teglrødt engfly) | | 13.09.2019 | 18.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Apamea sordens (Åkerengfly) | | 13.09.2019 | 18.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) | | 13.09.2019 | 18.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lacanobia oleracea (Hagelundfly) | | 13.09.2019 | 18.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 13.09.2019 | 18.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lacanobia thalassina (Busklundfly) | | 13.09.2019 | 18.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Polia hepatica (Buehakefly) | | 13.09.2019 | 18.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Mythimna impura (Brungult gressfly) | | 13.09.2019 | 18.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Polia bombycina (Vinkelhakefly) | | 13.09.2019 | 18.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Mythimna ferrago (Teglrødt gressfly) | | 13.09.2019 | 18.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Polia bombycina (Vinkelhakefly) | | 13.09.2019 | 17.07.2019 | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Mythimna ferrago (Teglrødt gressfly) | | 13.09.2019 | 17.07.2019 | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Apamea monoglypha (Stort engfly) | | 13.09.2019 | 17.07.2019 | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Mamestra brassicae (Kålfly) | | 13.09.2019 | 17.07.2019 | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Anarta trifolii (Kløverheifly) | | 13.09.2019 | 17.07.2019 | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Tholera decimalis (Hvitribbet åkerfly) | | 13.09.2019 | 17.07.2019 | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) | | 13.09.2019 | 17.07.2019 | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Lacanobia oleracea (Hagelundfly) | | 13.09.2019 | 17.07.2019 | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Polia nebulosa (Grått hakefly) | | 13.09.2019 | 17.07.2019 | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Mythimna impura (Brungult gressfly) | | 13.09.2019 | 17.07.2019 | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Sideridis reticulata (Nettnellikfly) | | 13.09.2019 | 17.07.2019 | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 13.09.2019 | 16.07.2019 | Andersbonnveien (Sandefjord, Vestfold) | |
Hadena confusa (Hvitflekknellikfly) | | 13.09.2019 | 15.07.2019 | Omdal (Tokke, Telemark) | |
Apamea crenata (Kileengfly) | | 13.09.2019 | 14.07.2019 | Rui (Tokke, Telemark) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 13.09.2019 | 14.07.2019 | Rui (Tokke, Telemark) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 13.09.2019 | 14.07.2019 | Dalen (Tokke, Telemark) | |
Lasionycta proxima (Smellefjellfly) | | 13.09.2019 | 14.07.2019 | Dalen (Tokke, Telemark) | |