Lampronia rupella | | 01.07.2020 | 01.07.2020 | | Nes fort (Lødingen, Nordland) | |
Argyresthia retinella | | 16.07.2020 | 01.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Udea lutealis (Blek engmott) | | 01.07.2020 | 01.07.2020 | | Nes fort (Lødingen, Nordland) | |
Cydia succedana (Tiriltungeglansvikler) | | 01.07.2020 | 01.07.2020 | | Nes fort (Lødingen, Nordland) | |
Aethes rutilana (Einerpraktvikler) | | 01.07.2020 | 01.07.2020 | | Nes fort (Lødingen, Nordland) | |
Bryotropha terrella | | 15.12.2020 | 01.07.2020 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Eana osseana (Gul skyggevikler) | | 01.07.2020 | 01.07.2020 | | Nes fort (Lødingen, Nordland) | |
Celypha striana (Løvetannprydvikler) | | 16.07.2020 | 01.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Epinotia nemorivaga (Melbærkveldvikler) | | 01.07.2020 | 01.07.2020 | | Nes fort (Lødingen, Nordland) | |
Dichrorampha plumbagana (Ryllikrotvikler) | | 15.12.2020 | 01.07.2020 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) | | 01.07.2020 | 01.07.2020 | | Nes fort (Lødingen, Nordland) | |
Pyrausta despicata (Grobladengmott) | | 01.07.2020 | 01.07.2020 | | Nes fort (Lødingen, Nordland) | |
Phyllocnistis labyrinthella (Ospeminérmøll) | | 12.07.2020 | 02.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Lyonetia clerkella (Slyngminérmøll) | | 12.07.2020 | 02.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Catoptria pinella (Toflekket nebbmott) | | 25.07.2020 | 02.07.2020 | | Ryggen (Asker, Akershus) | |
Argyresthia conjugella (Rognebærmøll) | | 10.11.2021 | 02.07.2020 | | Hosanger (Osterøy, Vestland) | |
Nemapogon cloacella (Vedkjukemøll) | | 12.07.2020 | 02.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Capua vulgana (Skogbåndvikler) | | 12.07.2020 | 02.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Evergestis limbata (Bremkålmott) | | 12.07.2020 | 02.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Epinotia abbreviana (Almekveldvikler) | | 12.07.2020 | 02.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Emmelina monodactyla (Vindelfjærmøll) | | 12.07.2020 | 02.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Phyllonorycter joannisi | | 12.07.2020 | 02.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Eudonia lacustrata (Skogmosemott) | | 12.07.2020 | 02.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Bryotropha terrella | | 12.07.2020 | 02.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) | | 25.07.2020 | 02.07.2020 | | Ryggen (Asker, Akershus) | |
Argyresthia praecocella | | 12.07.2020 | 02.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Phiaris palustrana (Skogprydvikler) | | 03.07.2020 | 03.07.2020 | | Gamdalen (Lødingen, Nordland) | |
Elachista atricomella | | 18.07.2020 | 03.07.2020 | | Ekeberg (Oslo) | |
Crambus alienellus (Myrnebbmott) | | 03.07.2020 | 03.07.2020 | | Gamdalen (Lødingen, Nordland) | |
Coleophora serratella | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Pseudopostega crepusculella | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Elachista albifrontella | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Bryotropha terrella | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Coleophora lusciniaepennella | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Agnoea elsae | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Eudonia lacustrata (Skogmosemott) | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Epinotia bilunana (Hvit kveldvikler) | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Argolamprotes micella | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Mompha idaei | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Neofaculta ericetella | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Hellinsia didactylites (Grå svevefjærmøll) | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Celypha rufana (Karminprydvikler) | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Coleophora alnifoliae | | 16.07.2020 | 04.07.2020 | | Harestua (Lunner, Akershus) | |
Dichrorampha alpinana (Gul prestekragerotvikler) | | 28.07.2020 | 09.07.2020 | | Utlabøtjørna (Suldal, Rogaland) | |
Nymphula nitidulata (Porselensdammott) | | 25.07.2020 | 11.07.2020 | | Brekke (Karmøy, Rogaland) | |
Epiblema sticticana (Hestehovstengelvikler) | | 25.07.2020 | 11.07.2020 | | Brekke (Karmøy, Rogaland) | |
Coleophora deauratella (Kløversekkmøll) | | 25.07.2020 | 11.07.2020 | | Brekke (Karmøy, Rogaland) | |
Aethes cnicana (Tistelpraktvikler) | | 25.07.2020 | 11.07.2020 | | Bygnes (Karmøy, Rogaland) | |