Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) | | 10.09.2019 | 08.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Boloria euphrosyne (Rødflekket perlemorvinge) | | 10.09.2019 | 08.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Semiothisa clathrata (Rutemåler) | | 10.09.2019 | 08.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Coenonympha arcania (Perleringvinge) | | 10.09.2019 | 08.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Phalera bucephala (Oksehodespinner) | | 10.09.2019 | 08.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Paratalanta pandalis (Okerengmott) | | 10.09.2019 | 08.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Euplexia lucipara (Lyktebærerfly) | | 10.09.2019 | 08.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Vanessa atalanta (Admiral) | | 10.09.2019 | 08.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) | | 10.09.2019 | 08.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) | | 10.09.2019 | 08.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Stictea mygindiana (Tyttebærprydvikler) | | 10.09.2019 | 08.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Vanessa cardui (Tistelsommerfugl) | | 10.09.2019 | 08.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Polyommatus icarus (Tiriltungeblåvinge) | | 10.09.2019 | 08.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Thera variata (Granbarmåler) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Nemapogon cloacella (Vedkjukemøll) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lomographa bimaculata (Toflekket hermelinmåler) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hecatera bicolorata (Tofargefly) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Horisme tersata (Stripemåler) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eulia ministrana (Skumringsvikler) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ancylis laetana (Ospesigdvikler) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Paratalanta pandalis (Okerengmott) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Euplexia lucipara (Lyktebærerfly) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Deltote pygarga (Hvitkantglansfly) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cabera pusaria (Hvit sankthansmåler) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Macaria alternata (Grå buemåler) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Syndemis musculana (Grå bladvikler) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eupithecia tantillaria (Grandvergmåler) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Falcaria lacertinaria (Fliksigdvinge) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Idaea pallidata (Blek engmåler) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Scopula incanata (Bergurtemåler) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Spilosoma lubricipeda (Punkttigerspinner) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Synanthedon culiciformis (Rødflekkglassvinge) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Askim (Indre Østfold, Østfold) | |
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) | | 10.09.2019 | 10.09.2019 | | Sørkedalen 914 (Oslo) | |
Lycophotia porphyrea (Røsslyngfly) | | 10.09.2019 | 10.09.2019 | | vassenden (Lom, Innlandet) | |
Rhopobota myrtillana (Blåbærhakevikler) | | 10.09.2019 | 10.09.2019 | | vassenden (Lom, Innlandet) | |
Rhopobota myrtillana (Blåbærhakevikler) | | 10.09.2019 | 10.09.2019 | | vassenden (Lom, Innlandet) | |
Rhopobota myrtillana (Blåbærhakevikler) | | 10.09.2019 | 10.09.2019 | | vassenden (Lom, Innlandet) | |
Nycteola degenerana (Seljeviklefly) | | 10.09.2019 | 10.09.2019 | | Bekkum, Kvikneskogen (Nord-Fron, Innlandet) | |
Catocala fraxini (Blått ordensbånd) | | 10.09.2019 | 09.09.2019 | | Bekkum, Kvikneskogen (Nord-Fron, Innlandet) | |
Lithophane consocia (Grått kappefly) | | 10.09.2019 | 09.09.2019 | | Bekkum, Kvikneskogen (Nord-Fron, Innlandet) | |
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) | | 10.09.2019 | 09.09.2019 | | Bekkum, Kvikneskogen (Nord-Fron, Innlandet) | |
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) | | 09.09.2019 | 09.09.2019 | | Barmanveien 9 (Hitra, Trøndelag) | |