Melitaea diamina (Mørk rutevinge) | | 11.09.2019 | 27.06.2019 | Steinsholt (Larvik, Vestfold) | |
Boloria selene (Brunflekket perlemorvinge) | | 11.09.2019 | 27.06.2019 | Steinsholt (Larvik, Vestfold) | |
Boloria euphrosyne (Rødflekket perlemorvinge) | | 11.09.2019 | 27.06.2019 | Steinsholt (Larvik, Vestfold) | |
Melitaea athalia (Marimjellerutevinge) | | 11.09.2019 | 27.06.2019 | Steinsholt (Larvik, Vestfold) | |
Coenonympha pamphilus (Engringvinge) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | Brønnøya (Asker, Akershus) | |
Lasiommata maera (Klipperingvinge) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | Brønnøya (Asker, Akershus) | |
Coenonympha hero (Heroringvinge) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | Brønnøya (Asker, Akershus) | |
Aphantopus hyperantus (Gullringvinge) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Vanessa cardui (Tistelsommerfugl) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Coenonympha arcania (Perleringvinge) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lasiommata maera (Klipperingvinge) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Argynnis aglaja (Aglajaperlemorvinge) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Boloria selene (Brunflekket perlemorvinge) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Vanessa atalanta (Admiral) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Coenonympha arcania (Perleringvinge) | | 11.09.2019 | 10.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Aphantopus hyperantus (Gullringvinge) | | 11.09.2019 | 10.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Argynnis paphia (Keiserkåpe) | | 11.09.2019 | 10.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Boloria selene (Brunflekket perlemorvinge) | | 11.09.2019 | 10.07.2019 | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Boloria aquilonaris (Myrperlemorvinge) | | 11.09.2019 | 10.07.2019 | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Maniola jurtina (Rappringvinge) | | 12.09.2019 | 12.07.2019 | Mølen (Larvik, Vestfold) | |
Polygonia c-album (Hvit c) | | 13.09.2019 | 13.07.2019 | Dalen (Tokke, Telemark) | |
Limenitis populi (Ospesommerfugl) | | 13.09.2019 | 13.07.2019 | Dalen (Tokke, Telemark) | |
Boloria selene (Brunflekket perlemorvinge) | | 13.09.2019 | 13.07.2019 | Dalen (Tokke, Telemark) | |
Coenonympha pamphilus (Engringvinge) | | 13.09.2019 | 14.07.2019 | Arabygdi (Vinje, Telemark) | |
Lasiommata maera (Klipperingvinge) | | 13.09.2019 | 15.07.2019 | Kongsbergveien v/ Elgsjø (Notodden, Telemark) | |
Boloria selene (Brunflekket perlemorvinge) | | 13.09.2019 | 15.07.2019 | Kongsbergveien v/ Elgsjø (Notodden, Telemark) | |
Aglais urticae (Neslesommerfugl) | | 13.09.2019 | 15.07.2019 | Kongsbergveien v/ Elgsjø (Notodden, Telemark) | |
Limenitis populi (Ospesommerfugl) | | 13.09.2019 | 15.07.2019 | Andersbonnveien (Sandefjord, Vestfold) | |
Brenthis ino (Engperlemorvinge) | | 13.09.2019 | 16.07.2019 | Andersbonnveien (Sandefjord, Vestfold) | |
Boloria selene (Brunflekket perlemorvinge) | | 13.09.2019 | 16.07.2019 | Andersbonnveien (Sandefjord, Vestfold) | |
Aphantopus hyperantus (Gullringvinge) | | 13.09.2019 | 16.07.2019 | Andersbonnveien (Sandefjord, Vestfold) | |
Argynnis aglaja (Aglajaperlemorvinge) | | 13.09.2019 | 16.07.2019 | Andersbonnveien (Sandefjord, Vestfold) | |
Aglais io (Dagpåfugløye) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Aphantopus hyperantus (Gullringvinge) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Erebia ligea (Fløyelsringvinge) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Brenthis ino (Engperlemorvinge) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Maniola jurtina (Rappringvinge) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Argynnis paphia (Keiserkåpe) | | 14.09.2019 | 26.07.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Aglais urticae (Neslesommerfugl) | | 14.09.2019 | 02.08.2019 | Bøenseter (Aremark, Østfold) | |
Aglais io (Dagpåfugløye) | | 14.09.2019 | 02.08.2019 | Bøenseter (Aremark, Østfold) | |
Argynnis paphia (Keiserkåpe) | | 14.09.2019 | 02.08.2019 | Bøenseter (Aremark, Østfold) | |
Erebia ligea (Fløyelsringvinge) | | 14.09.2019 | 02.08.2019 | Bøenseter (Aremark, Østfold) | |
Nymphalis antiopa (Sørgekåpe) | | 14.09.2019 | 02.08.2019 | Bøenseter (Aremark, Østfold) | |
Brenthis ino (Engperlemorvinge) | | 14.09.2019 | 02.08.2019 | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Aphantopus hyperantus (Gullringvinge) | | 14.09.2019 | 02.08.2019 | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Polygonia c-album (Hvit c) | | 14.09.2019 | 02.08.2019 | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Argynnis paphia (Keiserkåpe) | | 14.09.2019 | 02.08.2019 | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Nymphalis antiopa (Sørgekåpe) | | 14.09.2019 | 02.08.2019 | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Aglais io (Dagpåfugløye) | | 14.09.2019 | 02.08.2019 | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Erebia ligea (Fløyelsringvinge) | | 14.09.2019 | 02.08.2019 | Bredmosen (Marker, Østfold) | |