Lacanobia thalassina (Busklundfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Ochropleura plecta (Hvitkantfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Oligia fasciuncula (Rødgult engfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Mythimna impura (Brungult gressfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Euplexia lucipara (Lyktebærerfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Apamea crenata (Kileengfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Lateroligia ophiogramma (Sumpengfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Xestia triangulum (Triangelbakkefly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Agrotis exclamationis (Åkerjordfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Apamea remissa (Slåttengfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Acronicta leporina (Hvitt kveldfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Diachrysia chrysitis (Større båndmetallfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Photedes minima (Sølvbunkefly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Graphiphora augur (Krattfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Autographa pulchrina (Fiolettbrunt metallfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Apamea sordens (Åkerengfly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Autographa pulchrina (Fiolettbrunt metallfly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Lacanobia oleracea (Hagelundfly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Apamea unanimis (Rørengfly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Ochropleura plecta (Hvitkantfly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Caradrina morpheus (Brunt urtefly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Lacanobia thalassina (Busklundfly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Oligia fasciuncula (Rødgult engfly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Diarsia rubi (Bringebærteglfly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Apamea furva (Mørkt engfly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Axylia putris (Dobbeltpunktfly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Autographa gamma (Gammafly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Diarsia florida (Engteglfly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Amphipoea lucens (Myrstengelfly) | | 07.11.2023 | 19.08.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Amphipoea lucens (Myrstengelfly) | | 07.11.2023 | 02.09.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Amphipoea lucens (Myrstengelfly) | | 07.11.2023 | 28.08.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Agrochola lota (Brungrått høstfly) | | 06.11.2023 | 06.11.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Xylena vetusta (Svartkantkvistfly) | | 06.11.2023 | 06.11.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Apamea schildei (Rødt fjellengfly) | | 02.11.2023 | 08.08.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Apamea crenata (Kileengfly) | | 01.11.2023 | 23.07.2022 | | Hosanger (Osterøy, Vestland) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 01.11.2023 | 23.07.2022 | | Hosanger (Osterøy, Vestland) | |
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) | | 01.11.2023 | 23.07.2022 | | Hosanger (Osterøy, Vestland) | |
Apamea monoglypha (Stort engfly) | | 01.11.2023 | 23.07.2022 | | Hosanger (Osterøy, Vestland) | |
Mythimna impura (Brungult gressfly) | | 01.11.2023 | 23.07.2022 | | Hosanger (Osterøy, Vestland) | |
Amphipoea crinanensis (Kyststengelfly) | | 29.10.2023 | 16.08.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Agrochola macilenta (Rettlinjet høstfly) | | 24.10.2023 | 24.10.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Phlogophora meticulosa (Taggvingefly) | | 24.10.2023 | 24.10.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Agrochola lota (Brungrått høstfly) | | 24.10.2023 | 24.10.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) | | 24.10.2023 | 24.10.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Phlogophora meticulosa (Taggvingefly) | | 23.10.2023 | 23.10.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Aporophyla nigra (Stort lyngheifly) | | 11.10.2023 | 11.10.2023 | | Eide (Karmøy, Rogaland) | |
Phlogophora meticulosa (Taggvingefly) | | 11.10.2023 | 11.10.2023 | | Eide (Karmøy, Rogaland) | |