Apamea rubrirena (Røddusket engfly) | | 06.09.2019 | 26.07.2019 | | Nystøga hyttegrend, Filefjell (Vang, Innlandet) | |
Graphiphora augur (Krattfly) | | 06.09.2019 | 26.07.2019 | | Nystøga hyttegrend, Filefjell (Vang, Innlandet) | |
Diarsia mendica (Skogteglfly) | | 06.09.2019 | 26.07.2019 | | Nystøga hyttegrend, Filefjell (Vang, Innlandet) | |
Apamea schildei (Rødt fjellengfly) | | 06.09.2019 | 26.07.2019 | | Nystøga hyttegrend, Filefjell (Vang, Innlandet) | |
Chersotis cuprea (Kobberfly) | | 06.09.2019 | 26.07.2019 | | Nystøga hyttegrend, Filefjell (Vang, Innlandet) | |
Mniotype adusta (Brunt lærfly) | | 06.09.2019 | 26.07.2019 | | Nystøga hyttegrend, Filefjell (Vang, Innlandet) | |
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) | | 06.09.2019 | 26.07.2019 | | Nystøga hyttegrend, Filefjell (Vang, Innlandet) | |
Apamea crenata (Kileengfly) | | 06.09.2019 | 26.07.2019 | | Nystøga hyttegrend, Filefjell (Vang, Innlandet) | |
Apamea crenata (Kileengfly) | | 06.09.2019 | 29.07.2019 | | Nystøga hyttegrend, Filefjell (Vang, Innlandet) | |
Apamea rubrirena (Røddusket engfly) | | 06.09.2019 | 29.07.2019 | | Nystøga hyttegrend, Filefjell (Vang, Innlandet) | |
Apamea lateritia (Teglrødt engfly) | | 06.09.2019 | 29.07.2019 | | Nystøga hyttegrend, Filefjell (Vang, Innlandet) | |
Chersotis cuprea (Kobberfly) | | 06.09.2019 | 29.07.2019 | | Nystøga hyttegrend, Filefjell (Vang, Innlandet) | |
Mniotype adusta (Brunt lærfly) | | 06.09.2019 | 29.07.2019 | | Nystøga hyttegrend, Filefjell (Vang, Innlandet) | |
Autographa pulchrina (Fiolettbrunt metallfly) | | 06.09.2019 | 29.07.2019 | | Nystøga hyttegrend, Filefjell (Vang, Innlandet) | |
Eurois occulta (Mørkt skogfly) | | 06.09.2019 | 29.07.2019 | | Nystøga hyttegrend, Filefjell (Vang, Innlandet) | |
Apamea schildei (Rødt fjellengfly) | | 06.09.2019 | 29.07.2019 | | Nystøga hyttegrend, Filefjell (Vang, Innlandet) | |
Apamea remissa (Slåttengfly) | | 06.09.2019 | 29.07.2019 | | Nystøga hyttegrend, Filefjell (Vang, Innlandet) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 06.09.2019 | 29.07.2019 | | Nystøga hyttegrend, Filefjell (Vang, Innlandet) | |
Noctua janthe (Fiolett båndfly) | | 06.09.2019 | 29.07.2019 | | Nystøga hyttegrend, Filefjell (Vang, Innlandet) | |
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) | | 06.09.2019 | 29.07.2019 | | Nystøga hyttegrend, Filefjell (Vang, Innlandet) | |
Diarsia mendica (Skogteglfly) | | 06.09.2019 | 29.07.2019 | | Nystøga hyttegrend, Filefjell (Vang, Innlandet) | |
Standfussiana lucernea (Mørkt klippefly) | | 07.09.2019 | 07.09.2019 | | Bekkum, Kvikneskogen (Nord-Fron, Innlandet) | |
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) | | 09.09.2019 | 09.09.2019 | | Barmanveien 9 (Hitra, Trøndelag) | |
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) | | 10.09.2019 | 09.09.2019 | | Bekkum, Kvikneskogen (Nord-Fron, Innlandet) | |
Lithophane consocia (Grått kappefly) | | 10.09.2019 | 09.09.2019 | | Bekkum, Kvikneskogen (Nord-Fron, Innlandet) | |
Lycophotia porphyrea (Røsslyngfly) | | 10.09.2019 | 10.09.2019 | | vassenden (Lom, Innlandet) | |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hecatera bicolorata (Tofargefly) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Deltote pygarga (Hvitkantglansfly) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Euplexia lucipara (Lyktebærerfly) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 10.09.2019 | 08.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Euplexia lucipara (Lyktebærerfly) | | 10.09.2019 | 08.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 10.09.2019 | 09.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Sideridis rivularis (Fiolett nellikfly) | | 10.09.2019 | 09.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 10.09.2019 | 10.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 10.09.2019 | 15.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Actinotia polyodon (Tannet perikumfly) | | 10.09.2019 | 15.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hada plebeja (Gulflekkfly) | | 10.09.2019 | 15.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Deltote pygarga (Hvitkantglansfly) | | 11.09.2019 | 16.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 11.09.2019 | 16.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acronicta rumicis (Syrekveldfly) | | 11.09.2019 | 16.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia triangulum (Triangelbakkefly) | | 11.09.2019 | 16.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Craniophora ligustri (Askekveldfly) | | 11.09.2019 | 16.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) | | 11.09.2019 | 16.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acronicta menyanthidis (Myrkveldfly) | | 11.09.2019 | 19.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hecatera bicolorata (Tofargefly) | | 11.09.2019 | 19.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Agrochola litura (Blågrått høstfly) | | 11.09.2019 | 11.09.2019 | | Bekkum, Kvikneskogen (Nord-Fron, Innlandet) | |
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) | | 11.09.2019 | 11.09.2019 | | Bekkum, Kvikneskogen (Nord-Fron, Innlandet) | |
Deltote pygarga (Hvitkantglansfly) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acronicta leporina (Hvitt kveldfly) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |