Lacanobia oleracea (Hagelundfly) | | 19.11.2023 | 29.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Mythimna impura (Brungult gressfly) | | 19.11.2023 | 29.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Leucania comma (Kommagressfly) | | 19.11.2023 | 29.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Apamea sordens (Åkerengfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Apamea unanimis (Rørengfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Lacanobia oleracea (Hagelundfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Lacanobia thalassina (Busklundfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Mythimna impura (Brungult gressfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Apamea crenata (Kileengfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Lateroligia ophiogramma (Sumpengfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Apamea remissa (Slåttengfly) | | 14.11.2023 | 25.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Apamea sordens (Åkerengfly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Lacanobia oleracea (Hagelundfly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Apamea unanimis (Rørengfly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Lacanobia thalassina (Busklundfly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Apamea furva (Mørkt engfly) | | 09.11.2023 | 12.06.2023 | | Svanholmen (Forusmyra) (Sandnes, Rogaland) | |
Apamea schildei (Rødt fjellengfly) | | 02.11.2023 | 08.08.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Apamea crenata (Kileengfly) | | 01.11.2023 | 23.07.2022 | | Hosanger (Osterøy, Vestland) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 01.11.2023 | 23.07.2022 | | Hosanger (Osterøy, Vestland) | |
Apamea monoglypha (Stort engfly) | | 01.11.2023 | 23.07.2022 | | Hosanger (Osterøy, Vestland) | |
Mythimna impura (Brungult gressfly) | | 01.11.2023 | 23.07.2022 | | Hosanger (Osterøy, Vestland) | |
Aporophyla nigra (Stort lyngheifly) | | 11.10.2023 | 11.10.2023 | | Eide (Karmøy, Rogaland) | |
Aporophyla nigra (Stort lyngheifly) | | 30.09.2023 | 30.09.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Mniotype satura (Høstlærfly) | | 27.09.2023 | 25.09.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Aporophyla nigra (Stort lyngheifly) | | 26.09.2023 | 26.09.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Aporophyla nigra (Stort lyngheifly) | | 23.09.2023 | 23.09.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Aporophyla nigra (Stort lyngheifly) | | 22.09.2023 | 22.09.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Leucania comma (Kommagressfly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Mniotype adusta (Brunt lærfly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Lacanobia suasa (Brunt lundfly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Sideridis rivularis (Fiolett nellikfly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Hada plebeja (Gulflekkfly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Apamea crenata (Kileengfly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Sideridis reticulata (Nettnellikfly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Lasionycta imbecilla (Rødknappfly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Lasionycta proxima (Smellefjellfly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Polia bombycina (Vinkelhakefly) | | 20.09.2023 | 27.06.2023 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Aporophyla nigra (Stort lyngheifly) | | 17.09.2023 | 17.09.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Aporophyla nigra (Stort lyngheifly) | | 16.09.2023 | 16.09.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 14.09.2023 | 10.09.2023 | | Holseker (Ulstein, Møre og Romsdal) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 14.09.2023 | 08.09.2023 | | Holseker (Ulstein, Møre og Romsdal) | |
Aporophyla nigra (Stort lyngheifly) | | 12.09.2023 | 12.09.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Ceramica pisi (Rødt hagefly) | | 12.09.2023 | 12.09.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Crypsedra gemmea (Flekkfly) | | 10.09.2023 | 09.09.2023 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Crypsedra gemmea (Flekkfly) | | 10.09.2023 | 08.09.2023 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Crypsedra gemmea (Flekkfly) | | 10.09.2023 | 05.09.2023 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Aporophyla nigra (Stort lyngheifly) | | 10.09.2023 | 10.09.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |