Epinotia brunnichana (Grå kveldvikler) | | 14.09.2019 | 11.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Agriphila inquinatella (Gul nebbmott) | | 14.09.2019 | 11.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Patania ruralis (Kjempeengmott) | | 14.09.2019 | 11.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) | | 14.09.2019 | 15.08.2019 | | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Catoptria pinella (Toflekket nebbmott) | | 14.09.2019 | 15.08.2019 | | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Agriphila inquinatella (Gul nebbmott) | | 14.09.2019 | 15.08.2019 | | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Patania ruralis (Kjempeengmott) | | 14.09.2019 | 15.08.2019 | | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Pempelia formosa (Almesmalmott) | | 14.09.2019 | 17.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Borkhausenia fuscescens | | 14.09.2019 | 17.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) | | 14.09.2019 | 17.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) | | 14.09.2019 | 17.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Elachista adscitella | | 14.09.2019 | 17.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Patania ruralis (Kjempeengmott) | | 14.09.2019 | 17.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Catoptria falsella (Klippenebbmott) | | 14.09.2019 | 17.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Agriphila tristella (Okernebbmott) | | 14.09.2019 | 17.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Epinotia tenerana (Orekveldvikler) | | 14.09.2019 | 17.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 14.09.2019 | 17.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Catoptria pinella (Toflekket nebbmott) | | 14.09.2019 | 17.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Stenoptilia pterodactyla (Tveskjeggveronikafjærmøll) | | 14.09.2019 | 18.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Anacampsis blattariella | | 14.09.2019 | 18.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Dioryctria sylvestrella (Furubarksmalmott) | | 14.09.2019 | 18.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) | | 14.09.2019 | 18.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Agriphila inquinatella (Gul nebbmott) | | 14.09.2019 | 18.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Catoptria falsella (Klippenebbmott) | | 14.09.2019 | 18.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Agriphila tristella (Okernebbmott) | | 14.09.2019 | 18.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Epinotia tenerana (Orekveldvikler) | | 14.09.2019 | 18.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 14.09.2019 | 18.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Epinotia nisella (Raklekveldvikler) | | 14.09.2019 | 18.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) | | 14.09.2019 | 18.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) | | 14.09.2019 | 18.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cochylis pallidana (Blåmunkepraktvikler) | | 14.09.2019 | 18.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Prochoreutis sehestediana (Brun bredmøll) | | 14.09.2019 | 18.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ypsolopha sequella | | 14.09.2019 | 23.08.2019 | | Minneparken (Oslo) | |
Acleris laterana (Buskflatvikler) | | 14.09.2019 | 24.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Agriphila inquinatella (Gul nebbmott) | | 14.09.2019 | 24.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Patania ruralis (Kjempeengmott) | | 14.09.2019 | 24.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Epinotia tenerana (Orekveldvikler) | | 14.09.2019 | 24.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 14.09.2019 | 24.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) | | 14.09.2019 | 24.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Endothenia quadrimaculana (Svinerotstilkvikler) | | 14.09.2019 | 24.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Catoptria pinella (Toflekket nebbmott) | | 14.09.2019 | 24.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Argyresthia goedartella (Oreblomstmøll) | | 14.09.2019 | 24.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Caloptilia stigmatella | | 14.09.2019 | 24.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Anacampsis blattariella | | 14.09.2019 | 24.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Loxostege sticticalis (Gullkantengmott) | | 14.09.2019 | 25.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Catoptria pinella (Toflekket nebbmott) | | 14.09.2019 | 25.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Epinotia tenerana (Orekveldvikler) | | 14.09.2019 | 25.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Morophaga choragella (Penselkjukemøll) | | 14.09.2019 | 25.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 14.09.2019 | 25.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Epinotia nisella (Raklekveldvikler) | | 14.09.2019 | 25.08.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |