Lepidoptera (Sommerfugler)
Bryotropha senectella Kjell Mjølsnes (03.08.2012)
Zygaena filipendulae (Seksflekket bloddråpesvermer) Kjell Mjølsnes (03.08.2012)
Acrobasis advenella (Rognesmalmott) Alf Tore Mjøs (06.08.2012)
Peridroma saucia (Vandrefly) Alf Tore Mjøs (06.08.2012)
Eulithis populata (Blåbærmåler) Hans Brubak (05.08.2012)
Arctia caja (Brun bjørnespinner) Svein Bekkum (06.08.2012)
Autographa bractea (Storflekket metallfly) Lars Erik Johannessen (05.08.2012)
Geometra papilionaria (Kjempebladmåler) Lars Erik Johannessen (05.08.2012)
Argynnis adippe (Adippeperlemorvinge) Hans Brubak (05.08.2012)
Polygonia c-album (Hvit c) Hans Brubak (05.08.2012)
Plebejus argus (Argusblåvinge) Hans Brubak (05.08.2012)
Lycaena virgaureae (Oransjegullvinge) Hans Brubak (05.08.2012)
Brenthis ino (Engperlemorvinge) Hans Brubak (05.08.2012)
Brenthis ino (Engperlemorvinge) Hans Brubak (05.08.2012)
Argynnis paphia (Keiserkåpe) Hans Brubak (05.08.2012)
Idaea sylvestraria (Punktengmåler) Dag Øivind Ingierd (05.08.2012)
Charissa obscurata (Tannringmåler) Dag Øivind Ingierd (05.08.2012)
Coscinia cribraria (Heibjørnespinner) Dag Øivind Ingierd (05.08.2012)
Zeuzera pyrina (Greindreper) Dag Øivind Ingierd (05.08.2012)
Triodia sylvina (Rød roteter) Dag Øivind Ingierd (05.08.2012)
Notodonta dromedarius (Dromedartannspinner) Dag Øivind Ingierd (05.08.2012)
Lygephila craccae (Augustvikkefly) Dag Øivind Ingierd (05.08.2012)
Lateroligia ophiogramma (Sumpengfly) Dag Øivind Ingierd (05.08.2012)
Zeuzera pyrina (Greindreper) Dag Øivind Ingierd (05.08.2012)
Bactra lacteana/lancealana/robustana (Sumpviklerne) Kjell Tore Vogsland (02.08.2012)
Spilonota ocellana (Epleknoppvikler) Kjell Tore Vogsland (02.08.2012)
Acrolepiopsis assectella (Purremøll) Kjell Tore Vogsland (02.08.2012)
Bryophila raptricula (Grått lavfly) Kjell Tore Vogsland (02.08.2012)
Mythimna pallens (Halmgult gressfly) Kjell Tore Vogsland (02.08.2012)
Camptogramma bilineata (Gullmåler) Ole Terland (04.08.2012)
Erebia ligea (Fløyelsringvinge) Ivar Stormo (05.08.2012)
Lycaena phlaeas (Ildgullvinge) Ivar Stormo (05.08.2012)
Plemyria rubiginata (Rubinmåler) Ivar Stormo (05.08.2012)
Lycaena phlaeas (Ildgullvinge) Ivar Stormo (05.08.2012)
Argynnis adippe (Adippeperlemorvinge) Ivar Stormo (04.08.2012)
Crocallis elinguaria (Bølgemåler) Ivar Stormo (04.08.2012)
Epirrhoe alternata (Grå mauremåler) Ivar Stormo (04.08.2012)
Patania ruralis (Kjempeengmott) Ivar Stormo (04.08.2012)
Argynnis paphia (Keiserkåpe) Ivar Stormo (04.08.2012)
Alcis repandata (Skogbarkmåler) Dag O. Bollingmo (04.08.2012)
Hyppa rectilinea (Raggfly) Dag O. Bollingmo (04.08.2012)
Lomaspilis marginata (Randmåler) Eivind Nielsen (05.08.2012)
Xestia triangulum (Triangelbakkefly) Eivind Nielsen (05.08.2012)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Eivind Nielsen (05.08.2012)
Xanthorhoe designata (Svartrandet båndmåler) Eivind Nielsen (05.08.2012)
Notodonta dromedarius (Dromedartannspinner) Eivind Nielsen (05.08.2012)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Eivind Nielsen (05.08.2012)
Mesotype didymata (Hvitveislundmåler) Eivind Nielsen (05.08.2012)
Macaria wauaria (Ripsbuemåler) Eivind Nielsen (05.08.2012)
Hypena proboscidalis (Neslenebbfly) Eivind Nielsen (05.08.2012)
Eulithis populata (Blåbærmåler) Eivind Nielsen (05.08.2012)
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) Eivind Nielsen (05.08.2012)
Crocallis elinguaria (Bølgemåler) Eivind Nielsen (05.08.2012)
Cosmorhoe ocellata (Øyemåler) Eivind Nielsen (05.08.2012)
Campaea margaritaria (Løvskogmåler) Eivind Nielsen (05.08.2012)
Geometra papilionaria (Kjempebladmåler) Frode Falkenberg (03.08.2012)
Argynnis adippe (Adippeperlemorvinge) Dag Øivind Ingierd (04.08.2012)
Erebia ligea (Fløyelsringvinge) Dag Øivind Ingierd (04.08.2012)
Lateroligia ophiogramma (Sumpengfly) Dag Øivind Ingierd (04.08.2012)
Lymantria monacha (Barskognonne) Dag Øivind Ingierd (04.08.2012)
Eilema lurideola (Blygrå lavspinner) Dag Øivind Ingierd (04.08.2012)
Eilema lutarella (Gul lavspinner) Dag Øivind Ingierd (04.08.2012)
Eilema complana (Sølvgrå lavspinner) Dag Øivind Ingierd (04.08.2012)
Trisateles emortualis (Olivenfly) Dag Øivind Ingierd (04.08.2012)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) Dag Øivind Ingierd (04.08.2012)
Plebejus idas (Idasblåvinge) Hans Brubak (04.08.2012)
Argynnis adippe (Adippeperlemorvinge) Hans Brubak (04.08.2012)
Plebejus argus (Argusblåvinge) Hans Brubak (04.08.2012)
Plebejus idas (Idasblåvinge) Hans Brubak (04.08.2012)
Polygonia c-album (Hvit c) Hans Brubak (04.08.2012)
Diachrysia chrysitis (Større båndmetallfly) Dag O. Bollingmo (02.08.2012)
Coenonympha tullia (Myrringvinge) Dag O. Bollingmo (02.08.2012)
Syngrapha interrogationis (Skogmetallfly) Dag O. Bollingmo (02.08.2012)
Abrostola tripartita (Grått neslefly) Dag O. Bollingmo (02.08.2012)
Evergestis pallidata (Blek kålmott) Ivar Stormo (03.08.2012)
Evergestis pallidata (Blek kålmott) Ivar Stormo (03.08.2012)
Epione repandaria (Seljebrannmåler) John Grønning (03.08.2012)
Argynnis paphia (Keiserkåpe) Hans Brubak (03.08.2012)
Lycaena virgaureae (Oransjegullvinge) Hans Brubak (03.08.2012)
Argynnis paphia (Keiserkåpe) Hans Brubak (03.08.2012)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Hans Brubak (03.08.2012)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Hans Brubak (03.08.2012)
Amphipyra perflua (Tofarget pyramidefly) Dag Øivind Ingierd (03.08.2012)
Arctia caja (Brun bjørnespinner) Dag Øivind Ingierd (03.08.2012)
Lygephila craccae (Augustvikkefly) Dag Øivind Ingierd (03.08.2012)
Epione repandaria (Seljebrannmåler) Dag Øivind Ingierd (03.08.2012)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) Dag Øivind Ingierd (02.08.2012)
Crocallis elinguaria (Bølgemåler) Lars-Henrik Jensen (02.08.2012)
Udea lutealis (Blek engmott) Lars-Henrik Jensen (02.08.2012)
Argynnis aglaja (Aglajaperlemorvinge) Dag O. Bollingmo (02.08.2012)
Aricia artaxerxes (Sankthansblåvinge) Dag O. Bollingmo (02.08.2012)
Aricia artaxerxes (Sankthansblåvinge) Dag O. Bollingmo (02.08.2012)
Pterophoridae indet. (Fjærmøll) Hans Brubak (02.08.2012)
Pyrgus centaureae (Moltesmyger) Dag O. Bollingmo (01.08.2012)
Argynnis aglaja (Aglajaperlemorvinge) Hans Brubak (01.08.2012)
Argynnis aglaja (Aglajaperlemorvinge) Hans Brubak (01.08.2012)